Veli Ağbaba’dan EYT açıklaması: Ya bunlara… #EmeklilikteYaşaTakılanlar #EytFederasyonu #EYT #eytsondurum #eytsondakika #eytnezamancikar #BirAnEvvelEYT #EytHakGerisiTeferruat #eytyasası #eytkanunu Eyt Haberleri 2022

Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

https://www.youtube.com/watch?v=W8NzjzwpAL8 #eyt #SonDakika #Haberler 2022

482 Kişi Okudu 19 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCkTA3cPPvWgFHJKYoKYUtig/join

Herkese merhabalar,

Bu kanalda gündemde yer alan önemli konuların konuşulduğu içerikler yer almaktadır. Bu içerikler, canlı yayınlar ve farklı video içerikleriyle yapılmaktadır. Temel amaç gündemi sıkça takip edemeyen kişiler için gündemin en kritik haberlerini derleyip bu haberleri yorum ve analizlerle zenginleştirerek izleyicilere sunmak. Özel röportajlar, canlı yayınlar ve önemli haberler içeriklerimiz arasında. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederiz.

-MAK Haber

Veli Ağbaba’dan EYT açıklaması: Ya bunlara…
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba’dan EYT ve 3600 ek gösterge konusunda yeni açıklamalar geldi.
CHP Zonguldak Milletvekilleri Deniz Yavuzyılmaz ve Ünal Demirtaş ile birlikte CHP Zonguldak İl Başkanı Murat Pulat’ın da katıldığı toplantıda Ağbaba, ekonomik durumu ve siyasi gündemi değerlendirdi.
Hayat pahalılığının en önemli gündem olduğunu ifade eden Ağbaba, şunları kaydetti:
“Türk-İş açıkladı bugün: Açlık sınırı 6 bin 17 lira. Asgari ücret ne kadar? 4 bin 253 lira. Yani asgari ücretliye 1764 lira daha verirsen ancak aç kalmayabiliyor. Mutfak enflasyonundaki yıllık artış oranı ne? Yıllık yüzde 107. Temel ihtiyaçları karşılamak güçleşti. En büyük banknotumuz 200 lira ile geçen yılla bu yılı karşılaştıralım. Geçen yıl 27 ekmek alınabiliyorken bu yıl 14 ekmek alınabiliyor. Geçen yıl bu ay 34 paket makarna alınabilirken şimdi 17 paket makarna alınıyor. Ne diyorlar? ‘Dünyada kriz var, o da Türkiye’yi de etkiliyor.’ diyorlar. Büyük bir yalan. Bizim enflasyonumuz dünyada 6. sırada. Savaştaki Ukrayna, savaştaki Rusya’daki gıda enflasyonu bizden daha düşük durumda. ‘Akaryakıt fiyatları dünyada artıyor.’ diyorlar. Bakın dünyada yüzde 60 artmış, Türkiye’de yüzde 224 artmış. CHP, Millet İttifakı iktidar olduğu zaman en düşük emekli maaşı asgari ücret seviyesinde olacak. Türkiye, çok çeşitli problemlerle boğuşmaya devam ediyor. Çözülmeyen onlarca problem var. EYT’sinden, 3600‘üne kadar, işsizliğinden yoksulluğuna kadar birçok mesele çözülmüyor. EYT’yi biz çözeceğiz, 3600’ü de biz vereceğiz, ya bunlara verdireceğiz ya geldiğimizde biz vereceğiz.” ifadelerini kullandı.

eyt şartları,
eyt çıkacak mı,
eyt hesaplama,
eyt twitter,
eyt açıklaması,
eyt antalya,
eyt son durum,
eyt son dakika haberleri,
eyt ne zaman çıkacak,
eyt kademeli geçiş,
abo düzenlemesi,
bağkur tescil,
staj mağdurları,
3600,
kadın doğum borçlanması,
kıdem tazminatı,
eytlimiyim

eyt,eyt nedir,eytlimiyim,eyt yasası,eyt antalya,eyt twitter,eyt hesaplama,eyt son durum,eyt haberleri,eyt şartları,eyt son dakika,eyt yaş şartı,eyt açıklaması,eyt çıkacak mı,eyt kademeli geçiş,haber,eyt ne zaman çıkacak,eyt son dakika haberleri,kıdem tazminatı,siyaset haberleri,emeklilikte yaşa takılanlar,bağkur tescil,spor haberleri,abo düzenlemesi,staj mağdurları,ekonomi haberleri,gündem haberleri

By Cenk

4 thoughts on “Veli Ağbaba’dan EYT açıklaması: Ya bunlara… #SonDakika #Haberler 2022 #eyt”
  1. AKP GİDİCİ YETER ARTIK BIKTIRDILAR PAZARA ÇARŞIYA ÇIKAMIYORUZ 1.000.TL OLAN KİRALAR 3.000.TL OLDU 350.000.BİN TL OLAN EVLER 1.500.000.TL OLDU DAHA KONUŞUYORLAR EMEKLİYE VERDİKLERİ PARA 2.500.TL BOZDUR BOZDUR HARCA.çok oy beklerler 100 oyum olsun 1 ini verirsem adiyim ailemede akp oy verirseler hakkımı helal etmicem verdittirmicem.Kendileri 46.47.yaşlarında emekli oldular yıllardır para alıyorlar onlar emekli olduklarında yaşlıydılar herhalde. bizler 50 yaşlarında genciz..Daha formülden bahsederler MALİYETTEN BAHSEDERLER BEN PEŞİN PEŞİN ÖDEMİŞİM 9.BİN GÜN PRİMİMİ NE MALİYETİYMİŞ NE İÇİN ÖDEDİM BEN PRİMİMİ haram zıkkım olsun ikinciye doldurucam primimi..SANKİ SADAKA İSTİYORUZ….

  2. Neyle gelirsen gel kul hakkıyla gelme sözünün bunlarda hiçbir hükmü yok kul hakkı yediler yada kul hakkı yenmesine göz yumdular SEÇİM İSTİYORUZ sandıkta gereken cevap verilecektir Gasp edilmiş hakkımızı maasımızı istiyoruz lütuf değil

  3. Eyt sorunu şartsız çözülmeli sürecin uzaması iktidara oy kaybettirir çünkü eyt ‘liler haklı. Artık söz değil icraat bekliyoruz boş vaadler kusura bakmasınlar pek inandırıcı gelmiyor VEDAT Bileğinden artık icraat bekliyoruz açıklama deyil.Kılıçdaroğlu nada sözüm olacak Maltepe mitinginde onları göremedik öyle eytlilere gaz verip kenardan izle olmaz seçmen bunu unutmaz.

Bir Cevap Yazın


Denizli Oto Ekspertiz İnternetten Para Kazanma Ek Gelir Hızlı para kazanma Ek Gelir Kazanma İnternetten Ek Gelir

%d blogcu bunu beğendi: