1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Son Dakika! Beşiktaş’tan Çok Güzel Haber Geldi! Hayırlı Olsun!!! #SonDakika #Haberler 2022

Son Dakika!  Beşiktaş’tan Çok Güzel Haber Geldi!  Hayırlı Olsun!!! #SonDakika #Haberler 2022
+ - 2

Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

Son Dakika! Beşiktaş’tan Çok Güzel Haber Geldi! Hayırlı Olsun!!! #haber #sondakika #gazete #Şok Haber 2022

1445 Kişi Okudu 34 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

Son Dakika! Beşiktaş’tan Çok Güzel Haber Geldi! Hayırlı Olsun!!!
Beşiktaş!

Kanalımız futbol içerikleri üretmektedir. Beşiktaş, galatasaray, trabzonspor ve fenerbahçe ağırlıklı haberler paylaşmaktayız. Maç Özetleri, en güzel goller, maç öncesi kadroları sizlerle paylaşacağız.
Bazı futbol programlarından kesitlerimiz olacak, %100 futbol, 90 +, stadyum, ilk baskı, spor hafta sonu, spor merkezi, spor bülteni, spor stüdyosu, takım oyunu, aktüel futbol programlarını kullanacağız.
Son dakika transfer haberleri, transfer gelişmeleri, fatih terim, sergen yalçın, erol bulut, ersun yanal vb. ropörtajları olacak

haber,son haberler,şok,alsana haber,son dakika haberleri,haberglobal,gündem haberler,haber global,başakçokan,haber global izle,alişan,cansever,sondakika,son dakika,gökhangöz,baharcandan,show tv izle,bahar candan,show tv programları,yelizyeşilmen,benzin,samara,show tv,ukrayna,türkiye,protesto,eceerken,rusya protesto gösterileri,erolköse,show tv didem arslan yılmaz,ebrupolat,global tv,ebru polat,beniiknaet,didem arslan yılmaz,rusya ukrayna canlı

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 2 hafta önce

    Sergen 2 .3 maçında resital şimdi taraflı tarafsız herkes ayakta alkışladık şimdi topcu pirtane pas atıyor topçu diyorlar çalım atıyor oooo diyoruz ersin ersin 44 maç 56 gol 12 maçta gol yok 32 maç 56 go çok başarılı ???

  2. 2 hafta önce

    Beşiktaşa kaleci gelecek mi bilgi lütfen

Bir Cevap Yazın