1. Ana Sayfa
  2. Son Dakika

Sevindirici Shiba Inu Metaverse Haberi (Shiba Inu Son Dakika Gelişme) #SonDakika #Haberler 2022 Güncel

Sevindirici Shiba Inu Metaverse Haberi (Shiba Inu Son Dakika Gelişme) #SonDakika #Haberler 2022 Güncel
+ - 0

Sevindirici Shiba Inu Metaverse Haberi (Shiba Inu Son Dakika Gelişme) #SonDakika Haberler 2022 Güncel

Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

#sondakika #sondakikahaber #sondakikahaberleri #sondakikaofficial #sondakikakaberler #sondakikacom #sondakikahaberler #haber #sondakika #gazete #güçlütürkiye #afyasası #eyt #akp #yks2022 #altın #dolar #euro #piyasa #ertuğrul #rusya #ukrayna #akgençlik #RusyaUkrayna #haber #akp #uzunadam #tsk #receptayyiperdogan #rte #akparti #lider #cumhurbaşkanı #reis #asker #dünya

52 Kişi Okudu 9 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

Başlamadan önce yükselme potansiyeli olan coinler ve önemli gelişmelerden haberdar olmak için bu kanalımıza abone olabilirsiniz. Shib sahipleri artık tokenlerini kullanarak Shiba inu Metavers arazilerini satın alabilirler. Nisan ayında Shiba arazi satışı için söz verdikten sonra, metavers için SHiB alımları yayına girdi. Bunun ne anlama geldiğine ve neden olduğuna bir bakalım. Shiba Lands artık SHiB veya ethereum kullanılarak satın alınabilir. Arazinin maliyetleri shib eşdeğerinde 0 virgül 2 eteryum ile 1 eteryum arasında değişecek. Kalan arazinin çoğu 0 virgül 2 eteryuma mal olurken, bu yaklaşık 27 virgül 1 milyon shibe denk geliyor. Duyuru, Shibanın 30 dakika içinde 0 virgül 00002054 dolardan 0.00002091 dolara atlaması ile hızlı bir fiyat artışı yarattı. 18 bin yedi yüzden fazla arazi satıldı, bu, mevcut tüm arazilerin yüzde ellisinin biraz üzerinde. Bu arazinin yaklaşık 13 bini özel satış sırasında satıldı ve bu da 20 milyon dolar değerindeydi. Arazileri daha geniş bir gruba açan Shiba metavers kamu satışı ilk olarak 23 Nisan’da yayına girdi. Başlangıç aşamasındaki 36 bin 431 arazi satıldıktan sonra, Shiba metavers 100 bin 595 araziye genişletilecek. Şu anda 5100 kullanıcı, Shiba metaversde araziye sahiptir. izlediğiniz için teşekkür ederiz.
YASAL UYARI ❗❗❗
Bu video sadece bilgilendirme amaçlıdır. Lütfen paranızla herhangi bir yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Oluşabilecek herhangi bir kayıp veya zaradan sorumlu değiliz. Bu video yatırım danışmanı veya uzman tarafından yazılmadı. Bu kanaldaki hiçbir içerik, bir varlığı satın alma önerisi olarak alınmamalıdır. Bu video’daki bilgi ve yorumlara dayanarak hiçbir yatırım yapılmamalıdır. “PitBoy Kripto” tarafından yayınlanan ve/veya paylaşılanlar GENEL BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. paylaşılan herhangi bir şey, yatırım VEYA yasal vergi tavsiyeleri olarak alınmamalı ve buna dayanarak yatırım yapılmamalı. “PitBoy Kripto” tarafından anlatılan, yayınlanan ve paylaşılan tüm içerikler kendi görüşlerimizdir.

Sevindirici Shiba Inu Metaverse Haberi (Shiba Inu Son Dakika Gelişme) #SonDakika Haberler 2022 #Güncel 2022

son dakika,son dakika haberleri,zelenskiy son dakika,rusya ukrayna son dakika,putin açıklama,biden abd ukrayna,son haberler,putin savaş,ukrayna savaş,nato ukrayna açıklaması,nato abd,nato’dan çin açıklaması,putin haber global,biden rusya,canlı izle,kievi donbas neresi,rusya savaş,ukrauna rusya savaşı,murat karataş,shaktar nerede,ukrayna rusya savaşı,rusya ukrayna haberleri,ukrayna,savaş haberleri,haber global izle,türkiye,nato rusya ukrayna

Yazar Hakkında

Yorum Yap