Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

Mona Lisa tablosuna pastalı saldırı! Hakan Bayrakçı: “Altın oranı tutturmuş dünyanın en ünlü resmi” #SonDakika #Haberler 2022

3204 Kişi Okudu 47 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

#haber #sondakika #gazete #güçlütürkiye #afyasası #eyt #akp #yks2022 #altın #dolar #euro #piyasa #ertuğrul #rusya #ukrayna #akgençlik #RusyaUkrayna #haber #akp #uzunadam #tsk #receptayyiperdogan #ottoman #rte #akparti #lider #cumhurbaşkanı #reis #asker #dünya

NOT: Sitemizin aylık aldığı tarafik 50.000 civarıdır. Konular altına yorum bırakarak Haber sitemizden yorum backlink alabilirsiniz. Konu ile alakalı olduğu zaman mutlaka onaylarız.

Tarafsız Bölge; yine cesur, yine tartışmalı, yine çok konuşuldu… Selahattin Demirtaş’yan masaya: Utanmıyor musunuz? Muhalefet partileri neden birbirini eleştirmeye başladı? CHP Selahattin Demirtaş’ı nasıl serbest bırakacak? “İnşallah” Demirtaş sorusuna cevap mı? Mansur Yavaş “Demirtaş’ı istiyoruz” diyen vatandaşa ne dedi? Ahmet Hakan sordu; Kamuoyu Araştırmacısı Hakan Bayrakçı, Terör ve Güvenlik Uzmanı Abdullah Ağar, Hukukçu Bülent Yücetürk , gazeteciler Melik Yiğitel ve Turgay Güler yanıtladı.

CNN TÜRK YOUTUBE KANALINA ABONE OL ➤ https://bit.ly/2LzuZ1H

➤TÜM PROGRAM İÇERİKLERİ İÇİN: https://www.cnnturk.com/tv
➤http://twitter.com/cnnturk
➤https://twitter.com/cnnturkprogram
➤https://www.facebook.com/cnnturk
➤https://www.facebook.com/cnnturkprogr…
➤https://www.instagram.com/cnnturk
➤http://youtube.com/cnnturk

#CNNTÜRK
#Sondakika
#TarafsızBölge

By Canan

5 thoughts on “Mona Lisa tablosuna pastalı saldırı! Hakan Bayrakçı: “Altın oranı tutturmuş dünyanın en ünlü resmi” #SonDakika #Haberler 2022”
  1. Avrupalılar her zaman büyük yalanlarla yaşadılar o yüzden her zaman mutsuz zalim nesilller yetiştirildi Mesela Rambo Türk askeridir

  2. Yeterince Türk genci Vatansız suriyeliler için şehit oldu . Daha fazlasına gerek yok. Gönderin gitsin suriyeliler kendileri savaşsın.

Bir Cevap Yazın


Denizli Oto Ekspertiz İnternetten Para Kazanma Ek Gelir Hızlı para kazanma Ek Gelir Kazanma İnternetten Ek Gelir

%d blogcu bunu beğendi: