MAHMUT EFENDİ ÖLDÜ – İNANILMAZ OLAY – SON DAKİKA – EBU HARİS #SonDakika Haberler 2022 Güncel

Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

#sondakika #sondakikahaber #sondakikahaberleri #sondakikaofficial #sondakikakaberler #sondakikacom #sondakikahaberler #haber #sondakika #gazete #güçlütürkiye #afyasası #eyt #akp #yks2022 #altın #dolar #euro #piyasa #ertuğrul #rusya #ukrayna #akgençlik #RusyaUkrayna #haber #akp #uzunadam #tsk #receptayyiperdogan #rte #akparti #lider #cumhurbaşkanı #reis #asker #dünya

4993 Kişi Okudu 505 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

► EBU HARİS BU VİDEODA İSMAİLAĞA CEMAATİ ŞEYHİ OLAN MAHMUT USTAOSMANOĞLU’NUN ÖLÜMÜNDEN BAHSETTİ…

00:00 Giriş İntrosu
00:06 Mahmut Efendi Öldü mü?

Whatsapp İletişim: 0551 027 4435
İnstagram : vasatkitabevi.35
Facebook: @vasat.kitabevi35
#ebuharis #mahmutefendi #mahmutefendiöldü

MAHMUT EFENDİ ÖLDÜ – İNANILMAZ OLAY – SON DAKİKA – EBU HARİS #SonDakika Haberler 2022 #Güncel 2022

son dakika,son dakika haberleri,zelenskiy son dakika,rusya ukrayna son dakika,putin açıklama,biden abd ukrayna,son haberler,putin savaş,ukrayna savaş,nato ukrayna açıklaması,nato abd,nato’dan çin açıklaması,putin haber global,biden rusya,canlı izle,kievi donbas neresi,rusya savaş,ukrauna rusya savaşı,murat karataş,shaktar nerede,ukrayna rusya savaşı,rusya ukrayna haberleri,ukrayna,savaş haberleri,haber global izle,türkiye,nato rusya ukrayna

By Caner

20 thoughts on “MAHMUT EFENDİ ÖLDÜ – İNANILMAZ OLAY – SON DAKİKA – EBU HARİS #SonDakika #Haberler 2022 Güncel”
 1. İnsân ne zaman üzerinde icmâ edilmiş bir haramı helal kılar veya üzerinde icmâ edilmiş bir helali haram kılar ya da üzerinde icmâ edilmiş bir şeriatı (şer’î kanunları) değiştirirse, fakihlerin ittifakıyla mürted ve kâfir olur.

  ”[İbn Teymiyye, Mecmûu’l-Fetâvâ: 3/267.]

 2. Hiç şüphesiz sizi, yakın bir azapla uyardık. Kişinin elleriyle (yapıp) takdim ettiği (amellere) bakacağı gün kâfir: “Keşke ben toprak olsaymışım.” diyecek. (78/Nebe, 40)

 3. Elhamdülillah Allah azze ve Celle en kısa zamanda darısı Cübbelinin üzerine olsun Allahümme Amin…

 4. Binlerce insanın hidayetine vesile olmuş bir insan hakkında böyle diyorsunuz yazıklar olsun size Allah hidayet versin olmaz sa laneyullahi aleyh

 5. Vallahi belki nefis yapacaklar,belki nefislerinden cevap verecekler ama Allah adına diyorum ki adil olun,
  Haris Hoca sizin hayriniizi istediği için hayra davet ediyor …
  İnsan olmak,insanı ahkami konuşmak başka birşey şeriati konuşmak başka
  Allah’a iman ederken bir beşeri ortak koşmak şirktir.
  Azıcık nefislerinizj kenara biraksaniz
  Kendi nefsinizle başbasa kaldığınızda Allah’a kasem olsun sözlerin tamamen ıslah edici olduğunu göreceksiniz
  Rabbim size hayır üzere Tevhide dönmeyi nasip etsin

 6. Ey göklerin ve yerin yaratıcısı! Sen dünyada da ahirette de benim velimsin/dostumsun! Benim canımı Müslim/şirki terk ederek tevhidle Allah’a yönelen bir kul olarak al ve beni salihler zümresine dâhil et.” Yusuf /101

 7. Şayet Rabbin dileseydi, insanları (hiç ihtilaf etmeyen) tek bir ümmet yapardı. (Ama yapmadı.) Oysa onlar, ihtilaf hâlinde olmayı sürdürmektelerdir. (Hûd 118)

 8. Allah azze ve celle bizleri hidayetten ayrımasın darısı zubbelinin başına.. Allahümme amin

 9. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun mahmut efendi bir çok insana vesile olmuş allah yoluna girmesine sebep olmuş ben şahit oldum rahmet le anıyorum müslümanlar bir olun tek olun

 10. “Rabbinizden bağışlanma dileyip sonra da O’na tevbe edin. Şüphesiz ki benim Rabbim, (kullarına karşı merhametli olan) Rahîm, (kullarını seven, kulları tarafından sevilen, kalplerde sevgi yaratan) Vedûd’dur.” (Hûd 90)

 11. Demişti ki: “Ey kavmim! Görüşünüz nedir? (Söylesenize!) Şayet ben, Rabbimden bir belge/delil üzereysem ve beni kendi tarafından güzel bir rızıkla mükâfatlandırmışsa? Ben, size yasakladığım şeylere (kendim uymayarak) size muhalefet etmek istemiyorum. Tek amacım, gücüm yettiğince ıslah etmektir. Benim başarım, ancak Allah’ın izniyledir. Ben, O’na tevekkül ettim ve yalnızca O’na yönelirim.” (Hûd 88)

 12. (Helak) emrimiz gelince, Salih’i ve onunla beraber iman edenleri tarafımızdan bir rahmetle, o günün alçaltıcı ve rezil edici (azabından) kurtardık. Şüphesiz ki senin Rabbin, (güç ve kuvvet sahibi) El-Kaviy, (izzet sahibi, her şeyi mağlup eden) El-Azîz olanın ta kendisidir. (Hûd 66)

 13. Sizi yerden (topraktan) yaratan ve orayı imar edip, orada ömür süresiniz diye (sizi var eden) O’dur. (Öyleyse) O’ndan bağışlanma dileyin, sonra O’na tevbe edin. Şüphesiz ki Rabbim, (kullarına en yakın olan) Karib ve (dualara ve isteklere icabet eden) Mucîb’dir.” (HÛD 61)

 14. Semud’a da kardeşleri Salih’i (gönderdik). Demişti ki: “Ey kavmim! Allah’a ibadet/kulluk edin! Sizin O’ndan başka (ibadeti hak eden) hiçbir ilahınız yoktur”.(HUD/61)

 15. “Şayet yüz çevirecek olursanız, kendisiyle gönderildiğim mesajı size ilettim. Rabbim sizin yerinize başka bir topluluğu getirir ve siz ona hiçbir şekilde zarar veremezsiniz. Şüphesiz ki Rabbim, her şeyi gözetleyip koruyandır.” (HÛD 57)

Bir Cevap Yazın


Denizli Oto Ekspertiz İnternetten Para Kazanma Ek Gelir Hızlı para kazanma Ek Gelir Kazanma İnternetten Ek Gelir

%d blogcu bunu beğendi: