Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

KASIRGAYA HAZIR OLUN UYARISI GELDİ | DOLAR YORUM | EKONOMİ YORUM | EKONOMİST YORUM #ekonomi #ekonomihaberleri #enflasyon #benzin #akaryakıt #zam #kriz #faiz haberleri 2022

1590 Kişi Okudu 162 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

#ekonomi #ekonomihaberleri #enflasyon #benzin #akaryakıt #zam #kriz #faiz

JP Morgan CEO’sundan “kasırgaya hazır olun” uyarısı geldi, ve bu uyarıyı küresel çapta yaptı. Biz de enflasyonla mücadeleyi doları baskılamak olarak yapıyoruz, olan vatandaşa oluyor. Tüm gelişmeleri Ekonomist Murat Sururi Özbülbül’le konuştuk. İyi seyirler.
Not: Kanalımızdaki hiçbir video yatırım tavsiyesi değildir.
👉👉👉 http://ekonist.com/
👉👉👉 https://twitter.com/Ekonist1
👉👉👉 https://www.facebook.com/Ekonist-102686828736829
👉👉👉 https://www.linkedin.com/in/ekonist-ekonomi-083248212/
👉👉👉 https://twitter.com/ebrugungorgul
👉👉👉 https://twitter.com/mozbulbul
👉👉👉 #Podcast üzerinden dinlemek isteyenler için hesaplarımız
Apple podcast kanalımız
👉👉👉 https://podcasts.apple.com/us/podcast/ebru-g%C3%BCng%C3%B6r-ekonomi/id1618767428
Spotify podcast kanalımız
👉👉👉 https://open.spotify.com/show/2sBOdpWiD9SmedUHrdMMRf?si=3d3f4ae1cdd645d9
ekonomi, ekonomist yorum, dolar yorum, ekonomi yorum, ekonomi haberleri, ekonomi son dakika, altın yorum, ekonomi nereye, ekonomi gündemi, ekonomi analiz, ekonomi bülten, ekonomi gündem, ekonomi yorumları, ekonomist, mesele ekonomi, ons altın yorum, ons altın yorumu, ekonomi yorumları son dakika, ekonomi 2020, ekonomi yönetimi, ekonomi haber, türkiye ekonomisi, ekonomi videoları
#ekonomi, #ekonomist, #dolaryorum, #ekonomistyorum,

By admin

20 thoughts on “KASIRGAYA HAZIR OLUN UYARISI GELDİ | DOLAR YORUM | EKONOMİ YORUM | EKONOMİST YORUM #SonDakika #Haberler 2022”
  1. ben bir vatandasim 18 aydir is yok çalışmıyorum gunu birlik işlere gidiyorum ssk yok zam lardan usandik 1 liranin hesabini yapiyoruz zengin daha fakir daha fakir ölü sayısı çok fazla bittik birvulke vatandas olarak ne kadar dayanırizki bilmiyorum siyasilerin hepsi bos konusuyor en tepedeki adam muhalefet hepsi bos yazik ulkenin basina vay

  2. Güven işi hissetmek işidir ekonomi deyince Murat bey bugün Sn.Nebati nin kulaklarıni cinlattiniz 🤣

  3. Ekonominin üstadı tayyoş’un ortaya koyduğu enflasyon %75 seviyesinde açıklanır diye düşünüyorum. Gerçek enflasyon %200 ün üzerinde olduğu çok açık görülüyor bir yıl önce marketlerde satılan 3 kg yoğurt 15 lira seviyelerinden 45 lira seviyelerinde satılır oldu 30 lu bir koli yumurta yine aynı şekilde 18 lira seviyesinden 50 lira seviyesine ulaştı % 200 artış söz konusu iken tayyoş bizim aklımızla alay edi.. 😠

  4. Merhaba Ebru Hanım. Size ve Murat Beye verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ediyoruz. samimi ve kaliteli bir programınız var. Enflasyon tahminimiz (açıklanacak olan) %74.8. Güzel programınızın devamı dileğiyle.

  5. Merhaba güzel insanlar nacizhane sizlere bir tavsiyem olacak yayını bu saatlerden ziyade saat 5:30 gibi yaparsanız daha güzel olur çünkü gün içerisinde farklı açıklamalar farklı bilgiler geliyor gün bitiminde hepsini toptan yorumlarsanız daha sağlıklı olur düşüncesiyle fikrimi beyan etmek istedim tşk ederim emeklerinize sağlık kolay gelsin.

  6. Benim hissettiğim enflasyon %300 Açıklanacak olan enflasyon ise %79,98 diye düşünüyorum…

  7. Murat bey herşeyin temeli eğitimdir. Ekonominin düzelmesi için ülkenin eğitim kalitesini artırmak gerekir. Ülkemizde öğretmenlerin kalitesini artırmak şart.

Bir Cevap Yazın


Denizli Oto Ekspertiz İnternetten Para Kazanma Ek Gelir Hızlı para kazanma Ek Gelir Kazanma İnternetten Ek Gelir

%d blogcu bunu beğendi: