Isparta Haber ​Hayırseverlerimizin Eğitim Yatırımları Devam Ediyor#eğitim #sondakika #gündem #meb #ösym #msü #yks Haberleri

#eğitim #sondakika #gündem #meb #ösym #msü #yks #eğitim #eğitimbilimleri #sondakikahaberleri #gündemhaberleri #haberleri #millieğitimbakanlığı

Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

2 Kişi Okudu 0 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

Isparta’da hayırseverlerin eğitim yatırımları artarak devam ediyor. Devlet vatandaş iş birliğinin en güzel örneklerinden biri olan yatırımlardan biri de Yalvaç ilçesinde gerçekleşecek. Yalvaçlı iş insanı Hayri Arıkan’ın yaptıracağı 8 derslikli ilkokul için protokol imza töreni düzenlendi.
Yalvaç Kaymakamlığı’nda düzenlenen törene Vali Aydın Baruş, Hayırsever iş insanı Hayri Arıkan ve Oğlu Cengiz Arıkan, Yalvaç Kaymakamı Haluk Şimşek, Yalvaç Belediye Başkanı Halil Hilmi Tütüncü ve İl Milli Eğitim Müdürü Erhan Baydur katıldı.
Törendeki konuşmasında hayırseverliğin geleneğimizde önemli bir yere sahip olduğunu vurgulayan Vali Baruş “ Biz kazandıklarımızı toplumumuzla paylaşan bir geleneğe sahibiz. Hayri Bey de oğlu Cengiz Bey de hayat boyunca verdikleri mücadele neticesinde elde etmiş oldukları birikimden Yalvaç ilçesine, yani doğup yetiştikleri, komşuluk ilişkilerinin olduğu, akrabalarının olduğu ve ekmeğini yedikleri bu yere bir şeyler kazandırmak istemişler. Okul da bu işlerden en hayırlısı diyebileceğimiz müesseselerden biri. Dolayısıyla hem kendileri açısından ileride daima hatırlanabilecekleri ve Yalvaç halkının kendilerine müteşekkir olacakları güzel bir yatırım düşünmüşler. Bu aynı zamanda imkanı olan vatandaşlarımız için özendirici bir örnek olması açısından da son derece önemli. Bu bağış için biz kendilerine çok çok teşekkür ediyoruz” dedi.
Hayırsever Hayri Arıkan ise uzun zamandan beri hayalini kurduğu okul yaptırmayı bugün gerçekleştiriyor olabilmenin gururunu yaşadığını söyleyerek okulun Yalvaç’a hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.
Ardından Abacılar Mahallesi Sanayi Caddesi üzerinde 8 derslikli olarak yapılacak olan Hayri-Gülümser Arıkan İlkokulu için protokol imzalandı. İlkokulun 12 ayda tamamlanması planlanıyor.

Isparta Haber ​Hayırseverlerimizin Eğitim Yatırımları Devam Ediyor #eğitim #eğitimbilimleri #sondakikahaberleri #gündemhaberleri #haberleri #millieğitimbakanlığı

eğitim haberleri,eğitim haberleri güncel,gündem haberleri,okul haberleri,haberler,güncel haberler,2021 haberler,günün haberleri,eğitim,eğitim gündem,gündem haber,haber izle,uzaktan eğitime geçilecek mi,show haber izle,en son haber,okul haberleri son dakika,show tv haber,son haber,haber,show haber,gündem eğitim,2021 – 2022 eğitim öğretim,son dakika haber,haber videoları,haber izle son dakika,okullarda uzaktan eğitime geçilecek mi

By Emir

Bir Cevap Yazın


Denizli Oto Ekspertiz İnternetten Para Kazanma Ek Gelir Hızlı para kazanma Ek Gelir Kazanma İnternetten Ek Gelir

%d blogcu bunu beğendi: