Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

HAZİRAN AYINDA ŞOK ÜSTÜNE ŞOKA HAZIR OLUN | DOLAR YORUM | EKONOMİ YORUM | EKONOMİST YORUM #ekonomi #ekonomihaberleri #enflasyon #benzin #akaryakıt #zam #kriz #faiz haberleri 2022

4226 Kişi Okudu 365 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

#ekonomi #ekonomihaberleri #enflasyon #benzin #akaryakıt #zam #kriz #faiz

Haziran geldi hoş geldi, birinci gününde zam yağmuruna tutulduk hem de öyle sektörlere zam geldi ki domino etkisiyle hayatımızın tamamını etkileyecek ürünlere zam yapılmasına sebep olacak bir zam gurubu. Haziran ayı aşırı sıcak geçeceği gibi ikinci papaz krizi de yaklaşıyor gibi görünmekte.
Tüm gelişmeleri Ekonomist Murat Sururi Özbülbül’le konuştuk. İyi seyirler.
Not: Kanalımızdaki hiçbir video yatırım tavsiyesi değildir.
👉👉👉 http://ekonist.com/
👉👉👉 https://twitter.com/Ekonist1
👉👉👉 https://www.facebook.com/Ekonist-102686828736829
👉👉👉 https://www.linkedin.com/in/ekonist-ekonomi-083248212/
👉👉👉 https://twitter.com/ebrugungorgul
👉👉👉 https://twitter.com/mozbulbul
👉👉👉 #Podcast üzerinden dinlemek isteyenler için hesaplarımız
Apple podcast kanalımız
👉👉👉 https://podcasts.apple.com/us/podcast/ebru-g%C3%BCng%C3%B6r-ekonomi/id1618767428
Spotify podcast kanalımız
👉👉👉 https://open.spotify.com/show/2sBOdpWiD9SmedUHrdMMRf?si=3d3f4ae1cdd645d9
ekonomi, ekonomist yorum, dolar yorum, ekonomi yorum, ekonomi haberleri, ekonomi son dakika, altın yorum, ekonomi nereye, ekonomi gündemi, ekonomi analiz, ekonomi bülten, ekonomi gündem, ekonomi yorumları, ekonomist, mesele ekonomi, ons altın yorum, ons altın yorumu, ekonomi yorumları son dakika, ekonomi 2020, ekonomi yönetimi, ekonomi haber, türkiye ekonomisi, ekonomi videoları
#ekonomi, #ekonomist, #dolaryorum, #ekonomistyorum,

By Zeynep

20 thoughts on “HAZİRAN AYINDA ŞOK ÜSTÜNE ŞOKA HAZIR OLUN | DOLAR YORUM | EKONOMİ YORUM | EKONOMİST YORUM #SonDakika #Haberler 2022”
 1. türkiye tarihinde bu kadar cahil ordusu hiç yönetmedi ülkeyi diploması olmayan adamdan medet uman mallar var

 2. Merhabalar, yeniden beraberiz Ebru hanım ve değerli Murat hocam…. Soluksuz dinliyorum yorumlarınızı… Aslında bu adamlara denecek söz kalmadı benim sözlüğümde maalesef.!!!!!!!!!!!!!!! ALLAH belalarını versin kalıyor geriye.!

 3. Hocam saygılar dolar hariç herşeyin fiyatı kat kat artı elinde doları olan konuta yetişemiyor

 4. EMEKLİLER %8,45 VE %36,08 OLMAK ÜZERE ORTALAMA %22,27 ZAM ALMAKTALAR, ENFLASYON RAKAMLARI İLE OYNAMAK EVRAKTA SAHTECİLİKTİR VE CEZASI BELLİDİR!

 5. Araba bayileri yok satıyor 700 bin tl 800 bin TL Honda opel fiat yok satıyor ve sıra yazıyorlar daire parasına araba olan dolu şimdi bunlara benzin alamıyor diyemi üzülek daire parasına araba alırken gık yok benzine gıdaya zam gelince zıpla size herşey müstah bizde yanıyoruz sayenizde

 6. Her gün program yaptığınız için çok sarmaya başladınız, bazı programların içeriği boş oluyor

 7. Sebati zamlar az yapmış biraz daha yapın eflosyonu iyicene buyuttunuz.cok para basarak enflasyon rakamları çıktı

 8. Murat bey çok doğru söylüyor, Hükümet ve onun politikaları toplumun güvenini tamamen kaybetmiş madara olmuş durumdadır ! ama tabi onlara sorarsan gelmiş geçmiş en güvenilir hükümet bunlarmış :))

 9. Sevgili hocam ilk olarak emeğinize sağlık. Acaba benmi yanlış anladım. %7.3 büyümüştük anlaşılan zam olarak daha çok büyüyeceğiz. şimdi anladım…………?

 10. Bayram beyi Murat beyi Ebru hanımı 20 aralıktan bu yana her gün düzenli takip ediyorum son zamanlarda o kadar kötü hşssediyorum ki ülkem adına geleceğimiz adına o kadar kaygılıyımki inanın yorum yapmak bile gelmiyor içimden ne yazacağımı bile bilemiyorum bu ülke bu sığınmacılardan arınmadıkça toparlayamaz ben gelenlerin sığınmacı olduğunada inanmıyorum zaten bunların amaçları hedefleri başka Ahhh ülkem ahhhh güzel vatanım tekrardan toparlanıp düzeldiğimizi görebilecekmiyiz

 11. Geçer geçer daha öncekiler gibi
  Bu da geçer neler neler geçmedi ki
  Yine düşer deli divane gönlüm aşka
  😅
  Bu da geçer be!

  Zırvalonya Günlükleri:
  Aç mı var ülkede vicdansızlar?
  Adam aç ama kurusuna sulusuna para yetiştiriyor; O kadar da zam yapıyoruz haaaaa!
  Gözlerimin içine,enflasyonun geçiciliğine inandığın kadar inan!

 12. Türkiye’nin Yunan hücum botlarının sınır ihlali nedeniyle vurması sebebiyle, Taarruz Alarm seviyesi KIRMIZI 🔴 ilan etmesi durumunda, olası dolar seviyesi ne olur?

 13. Hocam herşey olacağına varır.bizimkiler doların önünü kesmek için her yolu deniyorlar.ama nafile 6 aydır geliyorum diye bağırıyor fed.engel olacaksan zamlara ve gıdaya enflasyon a engel olmuyorlar.yanlış tercih

Bir Cevap Yazın


Denizli Oto Ekspertiz İnternetten Para Kazanma Ek Gelir Hızlı para kazanma Ek Gelir Kazanma İnternetten Ek Gelir

%d blogcu bunu beğendi: