Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

gold anket haber şok!. chp 1. parti oldu!.metropll son seçim anketi#secimanketi#sonanket#anket#chp1. #haber #sondakika #gazete #Şok Haber 2022

710 Kişi Okudu 47 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

Metropoll’un son anket çalışmasında çarpıcı sonuç. Özer Sencar ilk kez oy kullanacak genç seçmenlerle yapılan anket sonucunu paylaştı. Son ankette AK Parti ikinciliğe geriledi. İYİ Parti’nin genç seçmen oylarında düşüş

Metropoll Araştırma şirketi yöneticisi Özer Sencar son anket çalışmalarını paylaştı. Son anket ilk oy kullanacak genç seçmenlerle gerçekleştirildi. Ankette CHP birinci parti çıkarken AK Parti ikinciliğe geriledi. HDP’nin oy oranı dikkat çekerken İYİ Parti’nin oranı şaşırttı.

Metropoll Araştırma Yöneticisi Özer Sencar, ilk defa oy verecek genç seçmenlerin parti tercihini açıkladı.

Sencar’ın Twitter hesabından paylaştığı ankete göre, 24 Haziran 2018 seçimlerinde yaşı tutmadığı için oy veremeyen 1687 gencin ilk tercihi CHP oldu.

Gençlerin yüzde 20,1’i anamuhalefet partisini tercih ederken yüzde 18,2 ile ikinci sırada AKP yer aldı.

Üçüncü sırada 13,6 ile HDP bulunurken hemen arkasından yüzde 6,9 ile MHP takip etti.

İYİ Parti ise yüzde 6,3 ile beşinci sırada yer aldı. Anketlerde yüz 10’un altına düşmeyen İYİ Parti’nin oy oranı şaşkınlık yarattı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener gençlerle bizzat kendisi ilgileniyor, programlar yapıyordu. DEVA Partisi 1,4 ile 6. sırada bulunurken Gelecek Partisi gençlerin tericihi arasında bulunmuyor.

24 Haziran 2018 seçimlerinde yaşı tutmadığı için oy vermeyen 1637 genç seçmene, “Bu pazar seçim olsa hangi partiye o verirsiniz?” sorusunun sorulduğu ankette şu sonuçlar çıktı:

CHP: %20,1

AKP: %18,2

HDP: %13,6

MHP: %6,9

İYİ Parti: %6,3

DEVA Partisi: %1,4

Saadet Partisi: %0,6

Memleket Partisi: %0,5

Zafer Partisi: %0,5

Diğer: %2,5

Kararsız: %10,5

Protesto oy: %10,5

Cevap yok: %8,3

#sonseçimanketi#erkenseçim#milletittifakı#cumhurittifakı#seçimanket#erkenseçimanketi#seçimanketfirmaları#avrasyaaraştırma#orcaraştırmasonanket#aksoyaraştırmasonanket#siyasipartiler#ekonomi#faiz#para#politika#siyaset#içsiyaset#dışsiyaset#dolar#euro#altın#gümüş#chp#mhp#akp#saadetpartisi#devapartisi#iyiparti#stagflasyon#enflasyon#receptayyiperdoğan#kemalkılıçdaroğlu#ekremimamoğlu#alibabacan#fatiherbakan#yenidenrefahpartisi#türkiyeisçipartisi#istanbulbüyükşehirbelediyesi#ankarabüyükşehirbelediyesi#chpkadınkolları#halklarındemokratikpartisi#hdp#selahattindemirtaş#tbmm#meclis#bddk#millet#cumhur#ensonseçimanketi#herşeyçokgüzelolacak#geliyorgelmekteolan#vatanpartisi#ümitözdağ#selçuközdağ#özgürözel#mustafasarıgül#vatanpartisi#doğuperinçek#habertürk#cnntürk#tele1#halktv#ntv#basın#gazete#haber#sondakikahaber#sondakikaseçimanketi#bombaseçimanketi#çarpıcıseçimanketi#goldanket#goldankethaber#haberkanalı#ekonomihaber#politikahaber#siyasetçi#siyasipartiler#milletvekili#bakan#bürokrat#vekil#hukuk#adalet#baskınseçim#memleketpartisi#muharremince#uğurdündar#ismailsaymaz#selçuktepeli#foxtv#selcukteplelicanliyayindabardakfirlatti

haber,son haberler,şok,alsana haber,son dakika haberleri,haberglobal,gündem haberler,haber global,başakçokan,haber global izle,alişan,cansever,sondakika,son dakika,gökhangöz,baharcandan,show tv izle,bahar candan,show tv programları,yelizyeşilmen,benzin,samara,show tv,ukrayna,türkiye,protesto,eceerken,rusya protesto gösterileri,erolköse,show tv didem arslan yılmaz,ebrupolat,global tv,ebru polat,beniiknaet,didem arslan yılmaz,rusya ukrayna canlı

By Kaan

2 thoughts on “gold anket haber şok!. chp 1. parti oldu!.metropll son seçim anketi#secimanketi#sonanket#anket#chp1. #SonDakika #Haberler 2022”

Bir Cevap Yazın


Denizli Oto Ekspertiz İnternetten Para Kazanma Ek Gelir Hızlı para kazanma Ek Gelir Kazanma İnternetten Ek Gelir

%d blogcu bunu beğendi: