GELDİ ! TÜRKİYE İSPANYA’DAN PATRİOT HAVA SAVUNMA SİSTEMLERİ İÇİN EK MALZEME ALDI #pasifgelir 2022, #ekgelir Yeni

#pasifgelir #para #keşfet #ekkazanç #ekgelirkaynağı #girişim #parakazanmak #ekgelir #girişimcilik #gelir #internettenparakazan #parttimeiş #kazançkapısı

Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

1218 Kişi Okudu 124 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

suriye son durum
• CB Erdoğan :

“Güney sınırlarımız boyunca 30 kilometre derinlikte bir güvenli bölge hedefimizin eksik kalan yerlerini tamamlamak amacıyla yapılacak operasyonun hazırlıkları sürüyor.”
#Türkiye #Suriye #Operasyon #Yunanistan #Azerbaycan #OruçReis #Ermenistan #Karabağ #TürkAskeri #TuranOrdusu #TuranBirliği #TürkOrdusu #Kafkasya #Yunanistan #Rusya #İdlib #Türkistan #Afganistan #Kabil #Pakistan #TürkAskeri #Koral #Atmaca #Bayraktar #TB2 #Akıncı #MİUS #MaviVatan #Akdeniz #Karadeniz #Ege #TF-X #MMU #İran #Libya
#Hafter

GELDİ ! TÜRKİYE İSPANYA’DAN PATRİOT HAVA SAVUNMA SİSTEMLERİ İÇİN EK MALZEME ALDI #girişim #parakazanmak #pasifgelir

pasif gelir,pasif gelir nedir,pasif gelir yaratmak,pasif gelir yolları,pasif gelir fikirleri,pasif gelir yatırım,pasif gelir öğrenci,pasif gelir çeşitleri,pasif gelir yöntemleri,pasif gelir kaynakları,pasif gelir kaynağı nedir,pasif gelir ile para kazanmak,öğrenciler için pasif gelir,para kazanma fikirleri,para basma,para kazanmanın yolları,yatırım fonları

By Metin

15 thoughts on “GELDİ ! TÜRKİYE İSPANYA’DAN PATRİOT HAVA SAVUNMA SİSTEMLERİ İÇİN EK MALZEME ALDI #pasifgelir 2022, #ekgelir Yeni”
  1. Şu anki hisar projeleri suriye veya diğer sınırlarda kullanılabilecek kadar etkili değil.menzilleri çok kısa olan bu sistemlerin hedef alınması oldukça muhtemeldir.bu sistemlerin kritik üslerin ve noktaların korunmasında kullanıldığını düşünüyorum. Yeni versiyolar,ve daha uzun menzillere ulaştıkça ve sayıları arttıkça daha fazla göreceğiz.bunun için birkaç yıla daha ihtiyaç var.

  2. Ee Patriot vermediler diye gittin s400 aldın.Onlar varken Patriot ne alaka? Yoksa s400 leri kullanamıyor muyuz? Aklımda deli sorular..

  3. İran yanlıları füze saldırısı yapabilir belli olmaz, operasyon bu yüzden gecikmiş olabilir, bizim saldırıda hücumda karşımızda duracak ordu yada grup yok dünyada, ama hava savunma yönümüz zayıf, bu konuda siper tamamen devreye girdiğinde bizi tutamazlar.

Bir Cevap Yazın


Denizli Oto Ekspertiz İnternetten Para Kazanma Ek Gelir Hızlı para kazanma Ek Gelir Kazanma İnternetten Ek Gelir

%d blogcu bunu beğendi: