1. Ana Sayfa
 2. Haberler

EYT YASASINDA VEDAT BİLGİN MÜJDEYİ AÇIKLADI eyt emeklilikte yaşa takılanlar #SonDakika #Haberler 2022 #eyt

EYT YASASINDA VEDAT BİLGİN MÜJDEYİ AÇIKLADI eyt emeklilikte yaşa takılanlar #SonDakika #Haberler 2022 #eyt
+ - 10

EYT YASASINDA VEDAT BİLGİN MÜJDEYİ AÇIKLADI eyt emeklilikte yaşa takılanlar #EmeklilikteYaşaTakılanlar #EytFederasyonu #EYT #eytsondurum #eytsondakika #eytnezamancikar #BirAnEvvelEYT #EytHakGerisiTeferruat #eytyasası #eytkanunu Eyt Haberleri 2022

Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

https://www.youtube.com/watch?v=gyAQWhXDIwo #eyt #SonDakika #Haberler 2022

699 Kişi Okudu 6 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

EYT YASASINDA VEDAT BİLGİN MÜJDEYİ AÇIKLADI eyt emeklilikte yaşa takılanlar

EYT son dakika haberleri bugün , eyt 2022 son dakika haberleri neler ? Peki eyt nedir ? EYT haberleri , eyt 2022’de çıkar mı? EYT ne zaman çıkacak? Emeklilikte yaşa takılanlar son durum ne ? Emeklilikte yaşa takılanlar müjde son dakika geldi mi ? Emeklilikte yaşa takılanlar 2022 son dakika haberleri kanalımıza gelmeye devam ediyor. EYT son durum nedir. EYT yasası çıkacak mı. EYT’liler ne zaman emekli olacak. EYT son dakika. EYT yasası yeni açıklamalar. EYT bekleyenlere müjde. EYT son dakika haberler yeni. EYT yasası yeni gelişmeler. EYT son dakika haberleri bugün 2022. EYT 2022’de çıkacak mı. EYT Erdoğan açıklaması. EYT iktidardan yeni açıklama. EYT ne zaman çıkacak. EYT haberleri. EYT bugün son dakika. EYT bekleyenlere müjde. emeklilikte yaşa takılanlar son durum. EYT için yeni açıklama.

eyt,eyt nedir,eytlimiyim,eyt yasası,eyt antalya,eyt twitter,eyt hesaplama,eyt son durum,eyt haberleri,eyt şartları,eyt son dakika,eyt yaş şartı,eyt açıklaması,eyt çıkacak mı,eyt kademeli geçiş,haber,eyt ne zaman çıkacak,eyt son dakika haberleri,kıdem tazminatı,siyaset haberleri,emeklilikte yaşa takılanlar,bağkur tescil,spor haberleri,abo düzenlemesi,staj mağdurları,ekonomi haberleri,gündem haberleri

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (10)

 1. 2 hafta önce

  yalan haber izlemeyin

 2. 2 hafta önce

  Enflasyon yüzde 150 ikenmi ekonomimiz güçlenecek şaka gibi sözler tutarsızlık diz boyu

 3. 2 hafta önce

  Yemezler

 4. 2 hafta önce

  Eski haberi yeni diye sunmaktan elinize ne geçiyor

 5. 2 hafta önce

  Eski haber

 6. 2 hafta önce

  Sizin dediğiniz ekonomi güçlenince. Yani şu demek Nasrettin hocanın söylediği gibi. ÖLME EŞEĞİM ÖLME BAHAR GELİNCE SANA YEŞİL YEŞİL YONCA BİÇECEM… AKP hükümeti biz eyt li lere aynen böyle müjde veriyor… Sizin konuşmanız birbirini tutmuyor… AKP hükümetinin bakanları müjde veriyor. Cumhur başkanı türedi ler diyor. Biz türemedik siz AKP hükümeti bizim hakkımızı bize vermiyor… Bizim hakkımızı yiyiyor haram olsun başka diyeceğim yok.. Madem Türkiyenin ekonomisi kötü bu millet vekilleri neden maaşlarından beş kuruş fedakarlık yapıp eksik almıyor… Biz eyt ye gelince bütçe kaldırmaz diyorlar … Siz … Sizin derdiniz başka işinize gelse hemen çözersiniz AKP hükümeti 5 milyon eyt li vatandaşı yok hükmünde görüyor bizi insan olarak bie saymıyor bizi sürüngen böcek gibi görüyor. işte bu yüzden birde bunlar türedi diyor.. o halde bütün eyt bekleyen eyt li kardeşlerim hep beraber birlik olup bu AKP MHP ortak hükümetini 2023 seçimlerinde kullanacağınız oylarla tarihe gömmek boynumuzun borcu. Cumhur başkanımız bunu ağzıyla söyledi ne dedi seçimi kaybetsem bile bu emeklilik hakkını asla vermem dedi. O halde eyt. NİN gücünü görsün hiç bir eyt bekleyen AKP MHP ye oy vermesin.. AKP üyesiyim artık değilim.

 7. 2 hafta önce

  Seçim seçim seçim EYT 🙏

 8. 2 hafta önce

  Müjde değil

  İCRAAT istiyoruz

 9. 2 hafta önce

  Habere bak sunuma bak yalancının taaaaaaaa

 10. 2 hafta önce

  yalan dolan yaaaaaw..bal sürüyorlr bence ………….kul hakkı yeniliyor eyt kul hakkı

Bir Cevap Yazın