1. Ana Sayfa
  2. Haberler

EYT YASASI MERAKLANDIRAN HABER! eyt son dakika haberleri #SonDakika #Haberler 2022 #eyt

EYT YASASI MERAKLANDIRAN HABER! eyt son dakika haberleri #SonDakika #Haberler 2022 #eyt
+ - 3

EYT YASASI MERAKLANDIRAN HABER! eyt son dakika haberleri #EmeklilikteYaşaTakılanlar #EytFederasyonu #EYT #eytsondurum #eytsondakika #eytnezamancikar #BirAnEvvelEYT #EytHakGerisiTeferruat #eytyasası #eytkanunu Eyt Haberleri 2022

Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

https://www.youtube.com/watch?v=Dm2RY3mcizU #eyt #SonDakika #Haberler 2022

250 Kişi Okudu 6 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

EYT son dakika haberleri 2021 bugün emeklilikte yaşa takılanlar son dakika haberleri! eyt bugün son dakika , eyt son durum merak edilmeye devam ediyor. EYT son dakika haberleri bugün , eyt 2021 son dakika haberleri neler ? Peki eyt nedir ? EYT haberleri , eyt 2021’de çıkar mı? EYT ne zaman çıkacak? Emeklilikte yaşa takılanlar son durum ne ? Emeklilikte yaşa takılanlar müjde son dakika geldi mi ? Emeklilikte yaşa takılanlar 2021 son dakika haberleri kanalımıza gelmeye devam ediyor. Emeklilikte yaşa takılanlar haber videoları DERİN NOTLAR kanalında!

#eytsondurum #eytsondakika #eytyasası #eytsonhaber

Videoların içeriği, küçük resimi, başlığı ya da açıklamaları; herhangi bir yargı, itham, beyan, kesinlik içermemektedir. Kanalda sadece kişisel ve öznel yorumlar bulunmaktadır.

eyt,eyt nedir,eytlimiyim,eyt yasası,eyt antalya,eyt twitter,eyt hesaplama,eyt son durum,eyt haberleri,eyt şartları,eyt son dakika,eyt yaş şartı,eyt açıklaması,eyt çıkacak mı,eyt kademeli geçiş,haber,eyt ne zaman çıkacak,eyt son dakika haberleri,kıdem tazminatı,siyaset haberleri,emeklilikte yaşa takılanlar,bağkur tescil,spor haberleri,abo düzenlemesi,staj mağdurları,ekonomi haberleri,gündem haberleri

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (3)

  1. 3 hafta önce

    İster çıkar ister çıkarma bize kapı çok sana vermeyiz götürür kilictarogluna veririz keyfin bilir dayı

  2. 3 hafta önce

    Ya ben sadaka istemiyorum ki . Ben alın Terimin hakkını istiyorum

  3. 3 hafta önce

    Ortalama 4 milyon ety li varsa ki bunlar yaş itibariyle oy kullanabilecekler ve bunların evlerinde 1-2 oy daha kullanan olsa eşi anne baba yada çocuklar dersek en az, 10 milyondan fazla oy demek ki buda en az %15 civarı bir oy demektir. Eğer muhalefet bu gücü farketmiş olsaydı çok daha fazla çalışırdı en azından iktidara baskı yapıp çıkarttırıp biz çıkartırdık diyebilirlerdi. Ama öyle bir muhalefet varki ülkemizde asla iktidar olma hevesi içerisinde değil. Güçlü bir muhalefet güçlü bir ülke demektir.

Bir Cevap Yazın