1. Ana Sayfa
 2. Haberler

EYT Son Durum Ne? En Yetkili İsim ‘SON VİRAJ’ Diyerek İyi Haberi Duyurdu – TGRT Haber #SonDakika #Haberler 2022

EYT Son Durum Ne? En Yetkili İsim ‘SON VİRAJ’ Diyerek İyi Haberi Duyurdu – TGRT Haber #SonDakika #Haberler 2022
+ - 15

Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

EYT Son Durum Ne? En Yetkili İsim ‘SON VİRAJ’ Diyerek İyi Haberi Duyurdu – TGRT Haber #haber #sondakika #gazete #Şok Haber 2022

1133 Kişi Okudu 58 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

Milyonlarca vatandaşı ilgilendiren EYT son durum ne? TGRT Haber’de konuşan EYT Federasyonu Başkanı Gönül Boran Özüpak, anlattı.

TGRT HABER YOUTUBE KANALINA ABONE OLMAK İÇİN
http://bit.ly/TgrtHaberAbone

#haber #gündem #sondakika

====================================

TGRT HABER TV HAKKINDA:

● Türkiye’nin, haber kanalı olarak, gündem, siyaset, ekonomi, spor, sağlık, kültür, sanat kısacası haber ve habere dair ne varsa son dakika haberleri canlı yayın ile izleyicilere aktarıyoruz. Bilginin, tecrübenin, hızın ayrıcalığıyla haber dünyasındaki yerimizi; haftanın 7 günü 24 saat canlı yayınlarla daha da güçlendiriyoruz.

TGRT HABER TV ULAŞMAK İÇİN
http://www.tgrthaber.com.tr
https://www.facebook.com/tgrthabertv

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon: 0212 454 70 70
Faks : 0212 454 56 56
izleyicitemsilcisi@tgrthaber.com.tr

TGRT HABER TV FREKANS BİLGİLERİ
http://www.tgrthaber.com.tr/frekans

haber,son haberler,şok,alsana haber,son dakika haberleri,haberglobal,gündem haberler,haber global,başakçokan,haber global izle,alişan,cansever,sondakika,son dakika,gökhangöz,baharcandan,show tv izle,bahar candan,show tv programları,yelizyeşilmen,benzin,samara,show tv,ukrayna,türkiye,protesto,eceerken,rusya protesto gösterileri,erolköse,show tv didem arslan yılmaz,ebrupolat,global tv,ebru polat,beniiknaet,didem arslan yılmaz,rusya ukrayna canlı

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (15)

 1. 2 hafta önce

  Bir eyt”li olarak halkın sesi olduğunuz için sonsuz teşekürler tgrt

 2. 2 hafta önce

  Inanan varmı bunlara
  Başları bir sıkışıklık bir sorun gördü mü anca böyle koklatirlar kandırırlar.

 3. 2 hafta önce

  Sizi izliyorum sürekli bizle ilgili haber yaptığınızda da çok mutlu oluyorum Bizi duyan olmuyor EyT Hakkımız emeğimizi versinler. Allah razı olsun .

 4. 2 hafta önce

  Eyt iş bulamiyoruz 45 yaşa iş vermiyorlar napacaz yeter bıktık artık açıklama istemiyoruz bir an önce icraat bekliyoruz eyt yoksa oyda yok yaziklar olsun perisan eyt li napacaz eyt neden öteleniyor neden son bırakılıyor öncelik eyt olması lazım yanımızda olanın yanında olacağız eyt yoksa oyda yok eyt haktır

 5. 2 hafta önce

  eeeeyyyyyyyyyy

 6. 2 hafta önce

  45.46.yaşlarında emekli olanlar var yıllardır aylık alıyorlar benim yaşım 50 oluyor onlarla aynı kefeye koyulursak kabul etmiyoruz.99.öncesi ve ödediğimiz primlere göre aylık bağlanması lazım yoksa hiç bir şekilde kabul etmiyoruz..5.bin günle .9.bin.gün ödeyene aynı aylık bağlanırsa haksızlık olur…boşunamı 9.bin gün prim ödedim..

 7. 2 hafta önce

  Çıkarsa Ekime çıkmazsa me bu saatten sonra çıksa da çıkmasa da bunlara oy vermem

 8. 2 hafta önce

  99.öncesi ve ödediğimiz primlere göre aylık bağlanması lazım yoksa hiç bir şekilde kabul etmiyoruz..5.bin günle .9.bin.gün ödeyene aynı aylık bağlanırsa haksızlık olur…boşunamı 9.bin gün prim ödedim….

 9. 2 hafta önce

  99.öncesi ve ödediğimiz primlere göre aylık bağlanması lazım yoksa hiç bir şekilde kabul etmiyoruz..5.bin günle .9.bin.gün ödeyene aynı aylık bağlanırsa haksızlık olur…boşunamı 9.bin gün prim ödedim..

 10. 2 hafta önce

  Emeklilik sistemi değişmeli böyle aptal sistem olmaz

 11. 2 hafta önce

  Emeklilik yaşı düşürülmeli

 12. 2 hafta önce

  Yalannnnn

 13. 2 hafta önce

  Hiç bir halt olmaz

 14. 2 hafta önce

  İcraat istiyoruz vedat bilgin eyt masa da diyo masada daha ne kadar kalacak

Bir Cevap Yazın