EYT ne zaman çıkacak? Ekonomist Atilla Yeşilada açıkladı #EmeklilikteYaşaTakılanlar #EytFederasyonu #EYT #eytsondurum #eytsondakika #eytnezamancikar #BirAnEvvelEYT #EytHakGerisiTeferruat #eytyasası #eytkanunu Eyt Haberleri 2022

Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

https://www.youtube.com/watch?v=b1ggaRq0RNg #eyt #SonDakika #Haberler 2022

915 Kişi Okudu 23 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCkTA3cPPvWgFHJKYoKYUtig/join

Herkese merhabalar,

Bu kanalda gündemde yer alan önemli konuların konuşulduğu içerikler yer almaktadır. Bu içerikler, canlı yayınlar ve farklı video içerikleriyle yapılmaktadır. Temel amaç gündemi sıkça takip edemeyen kişiler için gündemin en kritik haberlerini derleyip bu haberleri yorum ve analizlerle zenginleştirerek izleyicilere sunmak. Özel röportajlar, canlı yayınlar ve önemli haberler içeriklerimiz arasında. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederiz.

-MAK Haber

EYT ne zaman çıkacak? Ekonomist Atilla Yeşilada açıkladı
Ekonomist Atilla Yeşilada, erken seçim ihtimalinin hala gündemde olduğunu belirterek, “EYT ve 3600 ek gösterge gibi sorunlar temmuzda çözülecek.” dedi.
Açık Gazete’nin haberine göre, Yeşilada, ”Öncelikle erken seçim ihtimali var mı, bunu tartışmalıyız” diyerek, sözlerine şöyle devam etti:
“Bence erken seçim ihtimali var. Yüzde 100 emin değilim ama çok uzun zamandır sayın Erdoğan’ın üzerini çizdiği EYT ve 3600 ek gösterge gibi sorunlar temmuzda çözülecek. Kendilerini tebrik ediyorum. Mağdurların bir an önce mağduriyetlerinin giderilmesini istiyorum.
Üzerine yine anladığım kadarıyla kamu çalışanlarına yine enflasyon üzerinde bir zam verilecek. Sözleşmeliler kadroya alınacak. Son olarak da klasik erken seçim öncesinde üniversite öğrencilerine af gündeme gelebilir.
Yüzde 100 kesin olamayız ama şu ciddiyetle vurgulanmalı: EYT ve 3600 gibi sorunlar bir sefere mahsustur ve çözmek de bütçeye akıl almaz bir yük getirir.
Nasıl çözecekler bilmiyorum ama bütçeye inanılmaz bir yük getirir. EYT’de 6-7 milyon insan olduğunu biliyorum, 3600 ek göstergede ise 1 milyondan fazla kamu çalışanının beklediğini biliyorum.
Bu sorunları çözdükten sonra toplumda size duyulan takdir ve minnet en fazla 3 ay sürer çünkü enflasyon yükselmeye devam ediyor. Devlet aklı karşılığını almak için 2-3 ay içinde seçime gitmek isteyecektir.” ifadelerini kullandı.

eyt şartları,
eyt çıkacak mı,
eyt hesaplama,
eyt twitter,
eyt açıklaması,
eyt antalya,
eyt son durum,
eyt son dakika haberleri,
eyt ne zaman çıkacak,
eyt kademeli geçiş,
abo düzenlemesi,
bağkur tescil,
staj mağdurları,
3600,
kadın doğum borçlanması,
kıdem tazminatı,
eytlimiyim

eyt,eyt nedir,eytlimiyim,eyt yasası,eyt antalya,eyt twitter,eyt hesaplama,eyt son durum,eyt haberleri,eyt şartları,eyt son dakika,eyt yaş şartı,eyt açıklaması,eyt çıkacak mı,eyt kademeli geçiş,haber,eyt ne zaman çıkacak,eyt son dakika haberleri,kıdem tazminatı,siyaset haberleri,emeklilikte yaşa takılanlar,bağkur tescil,spor haberleri,abo düzenlemesi,staj mağdurları,ekonomi haberleri,gündem haberleri

By Bruhos

6 thoughts on “EYT ne zaman çıkacak? Ekonomist Atilla Yeşilada açıkladı #SonDakika #Haberler 2022 #eyt”
  1. Hala yük getirir diyao AYeşilata.Bilgisiz bilmek bilgisiz söz söylemek ne kadar ayıp en hafif tabiriyle.Özgü Erdursun videolarını seyret eyyyy ATİLLA YEŞİLADA bree ÇOOK BİLMİŞ

  2. Eyt sorunu şartsız çözülmeli sürecin uzaması iktidara oy kaybettirir çünkü eyt ‘liler haklı haklı.Vedat Bilginin eyt açıklaması tam bir hayal kırıklığı bu kadar halktan uzak açıklamalar iktidara oy kaybettirir. Artık söz değil icraat bekliyoruz boş vaadler kusura bakmasınlar pek inandırıcı gelmiyor VEDAT Bileğinden artık icraat bekliyoruz açıklama deyil

  3. Mağduriyetin maliyet hesabı olmaz giderilmesi gerekir.
    emeklilikte yaşa takılanlar gasp edilen hakkını istiyor. Lutuf istemiyoruz. Hakkımız olanı istiyoruz.
    Yanımızda olanın yanında olacağız. Net..

  4. Çıkacağını dusunmuyorum. Tayyibin ağzında eyt nin .e si çıkmıyor. Boşuna umutlanmayalim:(

Bir Cevap Yazın


Denizli Oto Ekspertiz İnternetten Para Kazanma Ek Gelir Hızlı para kazanma Ek Gelir Kazanma İnternetten Ek Gelir

%d blogcu bunu beğendi: