‘Evde ek iş’ dolandırıcılığı #pasifgelir 2022, #ekgelir Yeni

#pasifgelir #para #keşfet #ekkazanç #ekgelirkaynağı #girişim #parakazanmak #ekgelir #girişimcilik #gelir #internettenparakazan #parttimeiş #kazançkapısı

Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

3 Kişi Okudu 0 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

Evden çalışarak ek gelir elde etmek isteyenler dolandırıcıların yeni hedefi oldu. ‘Evde ek iş’ vaadiyle vatandaşa ulaşan dolandırıcılar İŞKUR’un da adını kullanarak topladıkları kaporayla ortadan kayboluyor.
Dolandırıcılar her geçen gün yeni bir yöntemle vatandaşları ağlarına düşürmeye devam ediyor. Bu kez hedeflerinde ise evden çalışarak ek gelir elde etmek isteyen kişiler var. Dolandırıcılar öncelikle sosyal medya üzerinden İŞKUR’un adını kullanarak vatandaşlara evde paketleme işiyle ek gelir vaadedip kapora alıyor, sonra da kayıplara karışıyor. İnterneti ve sosyal medya uygulamalarını yoğun olarak kullanan dolandırıcılar, son olarak açtıkları hesaplarla vatandaşlara özellikle nikah şekeri, mum, sabun, tel toka ve kulak çubuğu gibi ürünlerin evde paketlenmesiyle ek gelir vadediyor.

HEDEF EV HANIMLARI

Özellikle ev hanımlarını hedef alan dolandırıcılar, gönderecekleri ürünlere karşılık kapora talebinde bulunuyor. Kapora olarak gönderilen paraların hesaplarına yatmasının ardından, çeşitli bahanelerle bir süre ürünleri göndermeyerek vatandaşları oyalayan dolandırıcılar, daha sonra kullandıkları hesapları silip, ortadan kayboluyor. Dolandırıcılar, vatandaşları tuzaklarına çekmek için iknaya büyük önem verirken, para fotoğrafları ve bazı kişilerin bu işten gelir elde ettiğine dair videolar paylaşıyor.

İŞKUR TAKTİĞİ

Güven sağlamak için profil fotoğraflarında ve paylaşımlarında İŞKUR’un adını ve logosunu kullanan dolandırıcılar, yüzlerce kişiyi mağdur etti. Mağdurların kimlik bilgilerini de elde eden dolandırıcıların ilerleyen süreçte yeni mağduriyetlere neden olma ihtimali de bulunuyor. İŞKUR, ilgili hesapların kapatılmasını talep ederken, vatandaşları kaynağı belirsiz iş ilanlarına itibar edilmemesi konusunda uyardı.

En yeni doğru ve güncel haber ler için abone olun. Takip et gündem i yakala.

Abone ol→https://www.youtube.com/channel/UCc4pQ_-IMg1d6BXU55W_mbA/featured?view_as=subscriber?sub_confirmation=1

‘Evde ek iş’ dolandırıcılığı #girişim #parakazanmak #pasifgelir

pasif gelir,pasif gelir nedir,pasif gelir yaratmak,pasif gelir yolları,pasif gelir fikirleri,pasif gelir yatırım,pasif gelir öğrenci,pasif gelir çeşitleri,pasif gelir yöntemleri,pasif gelir kaynakları,pasif gelir kaynağı nedir,pasif gelir ile para kazanmak,öğrenciler için pasif gelir,para kazanma fikirleri,para basma,para kazanmanın yolları,yatırım fonları

By Emir

Bir Cevap Yazın


Denizli Oto Ekspertiz İnternetten Para Kazanma Ek Gelir Hızlı para kazanma Ek Gelir Kazanma İnternetten Ek Gelir

%d blogcu bunu beğendi: