Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

Esenyurt’ta Suriyeli Şahıs Küçük Bir Çocuğu Taciz Etti! Halk Polisle Karşı Karşıya Kaldı! #haber #sondakika #gazete #Şok Haber 2022

3008 Kişi Okudu 49 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

Esenyurt’ta Suriyeli Şahıs Küçük Bir Çocuğu Taciz Etti! Halk Polisle Karşı Karşıya Kaldı!

Esenyurt’ta Bir Suriyeli Camide Küçük Bir Çocuğu Taciz Etti Halk Sokağa Döküldü!

İstanbulun Esenyurt bölgesinde, Suriyelilerin taciz olayları her geçen gün artmaya devam ediyor. Ülkelerinden kaçarak Türkiye’ye yerleşen milyonlarca Suriyeliler, İstanbul Esenyurt ilçesinde oldukça kalabalık. Son dönemlerde mülteciler tarafından artan taciz olayları her geçen gün gündeme gelirken bu gece yaşananlar ise gündeme etki etti.

Suriyeliler tarafından taciz edilen küçük çocuğun olayı sonrasında ise halk sokağa dökülerek tacizciyi bekledi. Bu süreçte, olay yerine intikal eden polis memurları tacizciyi camii içerisine sokarak Emniyet Müdürlüğü’ne götürmek için ortalığın sakinleşmesini bekledi.

Sosyal medyada yer alan bilgilere göre olay yerine İstanbul Valisi ve İstanbul İl Emniyet Müdürü de geldi. Esenyurt’ta halk protestolar eşliğinde beklemeye devam ederken yeni görüntüler sabah saat dörde kadar sosyal medyada paylaşıldı.

Türkiye’de artan mülteci vakaları vatandaşların her geçen gün canını sıkarken Esenyurt bölgesinde ise sığınmacı sayısı her geçen gün artıyor. Taciz vakalarının gelmeye devam ettiği bölgede bu gece yaşananlar vatandaşın nabzını yükseltti. Suriyeli bir şahsın bir çocuğu taciz etmesi sonucu linç edilmek istenen suriyeli, polis tarafından cami içerisine alınarak kalabalığın dağılması beklendi. Tacizciye baret takarak 3 5 polisle beraber çıkartmaya çalıştılar ama vatandaşlar bunun farkına vardı. Vatandaşlar, “O üniformayı giyip kaç kişi şehit oldu, böyle şerefsizlere üniforma giydirirseniz vatana ihanet etmiş sayılırsınız.” diyerek tepki gösterdi.

Haber Etiketi:

günün haberleri, sondakika haberler, sesli haber bülteni, haber izle, esenyurt, esenyurt haberleri, esenyurt suriyeli taciz, esenyurt camide taciz, camide çocuğa taciz, suriyeli camide taciz, suriyeli taciz haberleri, suriyeli esenyurtta camide küççük çocuğa taciz etti, suriyeliyi koruyan polisler, tacizci suriyeli, Esenyurtta Bir Suriyeli Camide Küçük Bir Çocuğu Taciz Etti, esenyurt taciz, suriyeliler,suriyeli haberleri, esenyurt çocuk tacizi, suriyeli esen yurt tacizi

haber,son haberler,şok,alsana haber,son dakika haberleri,haberglobal,gündem haberler,haber global,başakçokan,haber global izle,alişan,cansever,sondakika,son dakika,gökhangöz,baharcandan,show tv izle,bahar candan,show tv programları,yelizyeşilmen,benzin,samara,show tv,ukrayna,türkiye,protesto,eceerken,rusya protesto gösterileri,erolköse,show tv didem arslan yılmaz,ebrupolat,global tv,ebru polat,beniiknaet,didem arslan yılmaz,rusya ukrayna canlı

By Emir

17 thoughts on “Esenyurt’ta Suriyeli Şahıs Küçük Bir Çocuğu Taciz Etti! Halk Polisle Karşı Karşıya Kaldı! #SonDakika #Haberler 2022”
 1. Sonunda polisimiz halkımız karşı karşıya, yazık ülkeyi ne hale getirdiler yazık çok yazık biz bunu hak etmedik şerefli Türk polisi bir suriyeli yi korumak için ne hale düşürüldü. 😢Suriyelilerin bi defolup gitsin artık🤢😡

 2. sıkı durun arkadaşlar surilerin yeni bir tuzağıyla karşı karşıyayız artık bu ve buna benzer birşey yaşandığında o Afgan suriyeli değil Afganlar yapmıştır biz hiç yaparmıyız öyle şeyler moduna giriyorlar yani o küçücük mercimek kadar beyinleriyle hedef saptırmaya çalışıyorlar . 😅

 3. Hem ülkemizde çocuğu taciz ediyor hemde onlar yüzünden kaç tane şehidimiz oldu kaç çocuk babasız kaldı annelerin babaların eşlerin çocukların canları yandı bee o şerefsize nasıl askerimizin formasını giydirdiler şehitlere karşı çok büyük saygısızlık iyi ya bundan sonra her taciz edene bi önüforma bu saatten sonra korkmadan yapicaklar

 4. Suriyeliler def olup gitsin artık bu nasıl bir ülke kendi vatandaşı heba oluyor kimsenin umurunda degil

 5. 1:38 vatandaş doğru demiş bırakın halkın içine ya da görmezden gelin ne hali varsa görsün şerefsizin o şanlı şerefli üniforma içinde binlerce şehit verdik o kansızı oradan çıkartmak için bile üniformayı giydirmek yakışmadı !

 6. Herkes seçim diyor ancak bunları kim gönderecek kardeşim? Ben mevcut muhalefetin bunları göndereceğini hiç sanmıyorum gönderecek olan tek kişi ümit özdağ başkası değil.

 7. Bazı aklı evveller “Suriyeli değil Afgan” diye tutturmuş gidiyor ki bunları yazan da suriyeli büyük ihtimalle. Adamlar Youtube da bile bizi kendi memleketimizde mülteci yapıyor.

  Twitter ve diğer tüm haber kaynaklarında Suriyeli olarak veriliyor. Ayrıca hiç fark etmez mülteci mi mülteci.
  Irkı hakkında farklı bir açıklama gelirse açıklama kısmını güncelleriz.

 8. Devletin polisini ne hale getirdiler tacizciye polis üniforması giydirmişler yazıklar olsun

Bir Cevap Yazın


Denizli Oto Ekspertiz İnternetten Para Kazanma Ek Gelir Hızlı para kazanma Ek Gelir Kazanma İnternetten Ek Gelir

%d blogcu bunu beğendi: