1. Ana Sayfa
 2. Haberler

Ekrem Açıkel’den Sert EYT açıklaması! #SonDakika #Haberler 2022 #eyt

Ekrem Açıkel’den Sert EYT açıklaması! #SonDakika #Haberler 2022 #eyt
+ - 5

Ekrem Açıkel’den Sert EYT açıklaması! #EmeklilikteYaşaTakılanlar #EytFederasyonu #EYT #eytsondurum #eytsondakika #eytnezamancikar #BirAnEvvelEYT #EytHakGerisiTeferruat #eytyasası #eytkanunu Eyt Haberleri 2022

Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

https://www.youtube.com/watch?v=QZvwB9vlnrY #eyt #SonDakika #Haberler 2022

92 Kişi Okudu 7 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCkTA3cPPvWgFHJKYoKYUtig/join

Herkese merhabalar,

Bu kanalda gündemde yer alan önemli konuların konuşulduğu içerikler yer almaktadır. Bu içerikler, canlı yayınlar ve farklı video içerikleriyle yapılmaktadır. Temel amaç gündemi sıkça takip edemeyen kişiler için gündemin en kritik haberlerini derleyip bu haberleri yorum ve analizlerle zenginleştirerek izleyicilere sunmak. Özel röportajlar, canlı yayınlar ve önemli haberler içeriklerimiz arasında. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederiz.

-MAK Haber

Ekrem Açıkel’den Sert EYT açıklaması!
Gazeteci Ekrem Açıkel, EYT ile ilgili önce ‘Rapor hazırlıyoruz’, sonra ‘Herhangi bir çalışmamız yok’ diyen hükümeti eleştirdi: “Biz üzerine soğuk su içmeyi düşünmüyoruz. 15 Mayıs’ta İstanbul’da miting var. Kaç milyon kişi var görürsünüz” açıklamasını yaptı.
Ekrem Açıkel şu açıklamaları yaptı: “Sözler havada kalmış olacak. Bir, ‘EYT ile ilgili çalışmalar yapılıyor’ dedik değil mi… Dendi… Akbaşoğlu, ısrarla durduğu yeri tahkim ediyor. Önce, bakıyoruz, araştırıyoruz, rapor felan. Sonra, ‘Herhangi bir çalışmamız yok’ dedi.
Gazeteci Ekrem Açıkel açıklamasının devamında, ”Biz üzerine soğuk su içmeyi düşünmüyoruz. 15 Mayıs’ta İstanbul’da miting var. Kaç milyon kişi olacak görürsünüz” ifadelerini kullandı.

eyt haberleri,
eyt şartları,
eyt çıkacak mı,
eyt hesaplama,
eyt twitter,
eyt açıklaması,
eyt antalya,
eyt son durum,
eyt son dakika haberleri,
eyt ne zaman çıkacak,
eyt kademeli geçiş,
abo düzenlemesi,
bağkur tescil,
staj mağdurları,
3600,
kadın doğum borçlanması,
kıdem tazminatı,
eytlimiyim,

eyt,eyt nedir,eytlimiyim,eyt yasası,eyt antalya,eyt twitter,eyt hesaplama,eyt son durum,eyt haberleri,eyt şartları,eyt son dakika,eyt yaş şartı,eyt açıklaması,eyt çıkacak mı,eyt kademeli geçiş,haber,eyt ne zaman çıkacak,eyt son dakika haberleri,kıdem tazminatı,siyaset haberleri,emeklilikte yaşa takılanlar,bağkur tescil,spor haberleri,abo düzenlemesi,staj mağdurları,ekonomi haberleri,gündem haberleri

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (5)

 1. 3 hafta önce

  Eyt Hatay eyt sandık bekliyor

 2. 3 hafta önce

  EYT hakkımız verin hakkımızı

 3. 3 hafta önce

  Neyle gelirsen gel kul hakkıyla gelme sözünün bunlarda hiçbir hükmü yok..kul hakkı yediler yada kul hakkı yenmesine göz yumdular SEÇİM İSTİYORUZ sandıkta gereken cevap verilecektir.. Gasp edilmiş hakkımızı maasımızı istiyoruz lütuf değil

 4. 3 hafta önce

  Hala kendi ayaklarına sıkıyorlar

 5. 3 hafta önce

  #eyt lilerin gerçek dostu

Bir Cevap Yazın