1. Ana Sayfa
  2. Haberler

DP Genel Başkanı Gültekin Uysal’dan EYT açıklaması #SonDakika #Haberler 2022 #eyt

DP Genel Başkanı Gültekin Uysal’dan EYT açıklaması #SonDakika #Haberler 2022 #eyt
+ - 0

DP Genel Başkanı Gültekin Uysal’dan EYT açıklaması #EmeklilikteYaşaTakılanlar #EytFederasyonu #EYT #eytsondurum #eytsondakika #eytnezamancikar #BirAnEvvelEYT #EytHakGerisiTeferruat #eytyasası #eytkanunu Eyt Haberleri 2022

Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

https://www.youtube.com/watch?v=IVolGN8oixw #eyt #SonDakika #Haberler 2022

125 Kişi Okudu 9 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCkTA3cPPvWgFHJKYoKYUtig/join

Herkese merhabalar,

Bu kanalda gündemde yer alan önemli konuların konuşulduğu içerikler yer almaktadır. Bu içerikler, canlı yayınlar ve farklı video içerikleriyle yapılmaktadır. Temel amaç gündemi sıkça takip edemeyen kişiler için gündemin en kritik haberlerini derleyip bu haberleri yorum ve analizlerle zenginleştirerek izleyicilere sunmak. Özel röportajlar, canlı yayınlar ve önemli haberler içeriklerimiz arasında. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederiz.

-MAK Haber

DP Genel Başkanı Gültekin Uysal’dan EYT açıklaması
Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal katılmış olduğu Youtube kanalı programında EYT ne zaman çözülecek sorusunu cevapladı.
Uysal şunları söyledi, “Tabi bugün TBMM’de bir düzenleme yapılması gerekiyor. Bu düzenlemenin çoğu Cumhur İttifakı içerisinde. Devlet vatandaşı ile akitleşmiş. Bunun gereğini yapmalı. Yaşa takılmış insanlarımız zaman geçtikçe azalıyor. Sosyal güvenlik sisteminde açık vereceğiz diyerek kaynak yoktur diyenler, bugün sadece yanlış tercihlerinin bedeli olarak kur korumalı mevduat hesabına 4 ayda 30 milyar kaynak ayırıyor. Şimdi Çalışma Bakanı açıklama yapıyor bayramın arifesindeyiz 13 milyon emekliye 400 lira ikramiye artışı yaptık 10 milyara mal oldu diyerek veremeyenler öbür tarafta çok küçük bir azınlığa kendi yanlışının bedelini 84 milyona çıkarttırarak, milletin hazinesinden bu kadar aktı. Buda iktidarın tercihini gösteren bir şey. Kurtla yiyip kuzuyla ağlamak bu olsa gerek.” ifadelerini kullandı.

eyt haberleri,
eyt şartları,
eyt çıkacak mı,
eyt hesaplama,
eyt twitter,
eyt açıklaması,
eyt antalya,
eyt son durum,
eyt son dakika haberleri,
eyt ne zaman çıkacak,
eyt kademeli geçiş,
abo düzenlemesi,
bağkur tescil,
staj mağdurları,
3600,
kadın doğum borçlanması,
kıdem tazminatı,
eytlimiyim,

eyt,eyt nedir,eytlimiyim,eyt yasası,eyt antalya,eyt twitter,eyt hesaplama,eyt son durum,eyt haberleri,eyt şartları,eyt son dakika,eyt yaş şartı,eyt açıklaması,eyt çıkacak mı,eyt kademeli geçiş,haber,eyt ne zaman çıkacak,eyt son dakika haberleri,kıdem tazminatı,siyaset haberleri,emeklilikte yaşa takılanlar,bağkur tescil,spor haberleri,abo düzenlemesi,staj mağdurları,ekonomi haberleri,gündem haberleri

Yazar Hakkında

Yorum Yap