Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

Dolarda Kritik Saatler #gram Altın ve Gümüş Doları Bekliyor #bist #crypto #xrp #btc #gündem #dolar #SonDakika #Haberler 2022

1517 Kişi Okudu 211 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

#haber #sondakika #gazete #güçlütürkiye #afyasası #eyt #akp #yks2022 #altın #dolar #euro #piyasa #ertuğrul #rusya #ukrayna #akgençlik #RusyaUkrayna #haber #akp #uzunadam #tsk #receptayyiperdogan #ottoman #rte #akparti #lider #cumhurbaşkanı #reis #asker #dünya

NOT: Sitemizin aylık aldığı tarafik 50.000 civarıdır. Konular altına yorum bırakarak Haber sitemizden yorum backlink alabilirsiniz. Konu ile alakalı olduğu zaman mutlaka onaylarız.

Instagram: @emresirin82
Twitter: @emresirin82
LinkedIn: Emre Şirin

Emre ŞİRİN

Bu kanalda paylaşılan bilgi ve yorumlar yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kanalın amacı; finansal okuryazarlığa katkı sağlamak, bireylerin ve kurumların finansal konulara ilişkin farkındalık düzeyini artırmaktır.

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCpnArAW7wz8qmBm4qpsBHTA/join

#borsa #altın #ekonomi #gümüş #kriptopara #kripto #yatırım #gelir #getiri #kazanç #temelanaliz #teknikanaliz

By Canan

19 thoughts on “Dolarda Kritik Saatler #gram Altın ve Gümüş Doları Bekliyor #bist #crypto #xrp #btc #gündem #dolar #SonDakika #Haberler 2022”
  1. Emre hocam gerçekçi yorumlarinizla piyasada fikirlerine değer verdiğim nadir insanlardansınız.Emeginize sağlık 🌸🌸

  2. Emre Şirin Bahçeli değerlendirmeniz için tebrik ederim.Tespitleriniz çok doğru,demokrasi sizin gibi cesur olanların omuzlarında yükselir.Ne demişlerdi gerçekler karşısında susanlar dilsiz şeytandır.

  3. Türkiyenin ekonomi politikası mı,koş Sevim Türkiyenin ekonomi politikası varmış,benim adım Cemil🤣🤣🤣

  4. Münafık tayyip nas ı alet ediyor ve dinimizle alay ettiriyor
    O faizleri nas tan değil firavunun torunları faiz lobisine milletin parasını aktarmak için faizi yükseltmiyor faizlerin düşük kalmasından kim servetini katlıyorsa tayyip onlara hizmet ediyor 5 li çeteden daha büyükleri soyguncular var (tüsiad)

  5. Emre bey bana göre dünya Çin’in 2008 de dünyadaki imalat sektörüne ucuz ürünlerle yaptığı girişi anlayamadı. Geç uyanan Amerika bütün sektörün Çin’e kaymasını 2018 de ticaret savaşları başlığı altında engellemeye çalıştı. Çin buna rezervlerini arttırarak cevap verdi. Sünni olarak çıkartılan pandemide (Çin’de başlamasıda manidardır) Çin’in bu manada yıpratılması içindir. Çin buna karşılık gene rezerv topluyor. Amerika’nın pandemi bahane edilerek önce genişleme şimdide enflasyon bahane edilerek sıkılaşmaya gitmesi gibi konuların sizin gibi ekonomi dilinden anlayan insanlar tarafından farklı yorumlanması gerektiğini düşünüyorum.Bu oyunun çözülmesi ve uzun vadede doğru yatırımların yapılması lazım. Bizim ülkemiz gibi güdülen koyunların muhasebesini yapmak sadece zaman kaybı olur. Amerika ve Çin tarafını iyi okumak lazım bence

  6. Filiz hocam ve Emre abi bitanedir.Yalın,anlaşabilir anlatımları bize yardımcı oluyo,Çok teşekkürler

  7. Hiçbir dizide 16 yasinda erkek çocuğuna tecavüz edilmemiştir,sayın bahçeli önce Diyarbakır’daki MHP İl binasındaki utancı konussun

Bir Cevap Yazın


Denizli Oto Ekspertiz İnternetten Para Kazanma Ek Gelir Hızlı para kazanma Ek Gelir Kazanma İnternetten Ek Gelir

%d blogcu bunu beğendi: