Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

Dolar konusuna girmek istemiyorum ama yeni zirveler! Gram altın için bomba iddia: Bilerek yapıyorlar #SonDakika #Haberler 2022

4821 Kişi Okudu 79 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

#haber #sondakika #gazete #güçlütürkiye #afyasası #eyt #akp #yks2022 #altın #dolar #euro #piyasa #ertuğrul #rusya #ukrayna #akgençlik #RusyaUkrayna #haber #akp #uzunadam #tsk #receptayyiperdogan #ottoman #rte #akparti #lider #cumhurbaşkanı #reis #asker #dünya

NOT: Sitemizin aylık aldığı tarafik 50.000 civarıdır. Konular altına yorum bırakarak Haber sitemizden yorum backlink alabilirsiniz. Konu ile alakalı olduğu zaman mutlaka onaylarız.

#altın #dolar

By Bruhos

7 thoughts on “Dolar konusuna girmek istemiyorum ama yeni zirveler! Gram altın için bomba iddia: Bilerek yapıyorlar #SonDakika #Haberler 2022”
  1. Bu adama hala inanan varmi dolarları bozdurup altin alın dedi şu anda altin düşüyor. Tutarsız sallamaca…

  2. İslam memişi dinleyerek, Euro sterlin aldım. Dolar almayın demişti. Sterlinde Euro çok düştü. Dedikleri çıkmıyor.

  3. Keşke dolar 5 tl altın 300 tl olsa.altın dolar zirve yapsa ne olurki? Bunların çıkması demek herşeyin aynı oranda çıkması demek.yazık bize. Ben kendim için söylüyorum, 4 duvar 4 tekerlek için ömrümü harcıyorum.koyun sürüsü olduk. Para benim köpeğim olacağına , ben yada biz paranın köpeği olduk.Düne kadar suriyedeki savaşta bir annenin çocukları için 2 lokma yemek için, bir avuç dolusu altınını verdiğini unuttuk.Allah bana bize akıl fikir ve hidayet versin inşaallah.

Bir Cevap Yazın


Denizli Oto Ekspertiz İnternetten Para Kazanma Ek Gelir Hızlı para kazanma Ek Gelir Kazanma İnternetten Ek Gelir

%d blogcu bunu beğendi: