Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

DOLAR ENFLASYONUN YANINDAN AYRILMAYACAK | DOLAR YORUM | EKONOMİ YORUM | EKONOMİST YORUM #ekonomi #ekonomihaberleri #enflasyon #benzin #akaryakıt #zam #kriz #faiz haberleri 2022

1906 Kişi Okudu 193 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

#ekonomi #ekonomihaberleri #enflasyon #benzin #akaryakıt #zam #kriz #faiz

ABD’de resesyon inkar edilse de rakamlar teknik olarak girildiğini gösteriyor, bizde de çok kısa süre içerisinde dolar tl değerinde 10-12 kuruşluk bir dalgalanma oldu bunun sebebi olarak da Akkuyu santrali için 15 milyar dolarlık bir para girişi olacağı söylentisi olduğu iddia edildi. Tüm gelişmeleri Ekonomist Murat Sururi Özbülbül’le konuştuk. İyi seyirler.
Not: Kanalımızdaki hiçbir video yatırım tavsiyesi değildir.
👉👉👉 http://ekonist.com/
👉👉👉 https://twitter.com/Ekonist1
👉👉👉 https://www.facebook.com/Ekonist-102686828736829
👉👉👉 https://www.linkedin.com/in/ekonist-ekonomi-083248212/
👉👉👉 https://twitter.com/ebrugungorgul
👉👉👉 https://twitter.com/mozbulbul
👉👉👉 #Podcast üzerinden dinlemek isteyenler için hesaplarımız
Apple podcast kanalımız
👉👉👉 https://podcasts.apple.com/us/podcast/ebru-g%C3%BCng%C3%B6r-ekonomi/id1618767428
Spotify podcast kanalımız
👉👉👉 https://open.spotify.com/show/2sBOdpWiD9SmedUHrdMMRf?si=3d3f4ae1cdd645d9
ekonomi, ekonomist yorum, dolar yorum, ekonomi yorum, ekonomi haberleri, ekonomi son dakika, altın yorum, ekonomi nereye, ekonomi gündemi, ekonomi analiz, ekonomi bülten, ekonomi gündem, ekonomi yorumları, ekonomist, mesele ekonomi, ons altın yorum, ons altın yorumu, ekonomi yorumları son dakika, ekonomi 2020, ekonomi yönetimi, ekonomi haber, türkiye ekonomisi, ekonomi videoları
#ekonomi, #ekonomist, #dolaryorum, #ekonomistyorum,

By Zeynep

20 thoughts on “DOLAR ENFLASYONUN YANINDAN AYRILMAYACAK | DOLAR YORUM | EKONOMİ YORUM | EKONOMİST YORUM #SonDakika #Haberler 2022”
  1. Hocam dolar istediği kadar baskılansın enflasyon baskı maskı dinlemiyor ve kurun gerçek haliyle bize yansıyor zaten. Yani bize doları baskılıyoruz ama fiyatlar yukarı çıkıyor bakın bizim suçumuz yok denmesin. Yol yöntem belli. Insan ömrünün büyük bir kısmı çalışma hayatında geçiyor. Kim birikimlerinin erimesini ister. Kısacası sabır taşı olsak çatlarız.

  2. Doları tutacağız diye uğraşacaklarina enflasyonu tutmak için ugraşsalardi …algı ile idare etmeye çalışıyor iktidar ve mensupları ama buraya kadar 😡

  3. Mb ülkeyi satıyor ! Sebebi ise sadece bir kişi iktidarda kalsın diye. Doları 5 tl ye de getirseniz enflasyonu asla durduramazsınız bu saatten sonra. Bunun sonucunu kışın görecek herkes. Bu yetmezmiş gibi diyanette top a girdi. Allah yapıyormuş bu olanları ? Mızrak çuvala girmiyor artık. Yalan yalan yalan. Parayı betona gömdüler 5 li çeteye yedirdiler ülkenin bütün kaynağını akraba eş dosta yedirdiler. Halk ise sebze meyve yiyemez oldu… akşam pazarından çöplükten sebze toplanıyor sayelerinde. Seçim en erken zamanda olmalı. Bu sömürü düzeni bitmeli artık. Muhalefet de cesaret varsa sokağa çıkar. İktidarı almak öyle yatarak olmaz.

  4. Merkez bankasi şu anda müthiş satış yapıyor müdahale yapmasalar su anda dolar 23 veya 24 liraydı

  5. Siz dolar artacak desenizde fed buna izin vermiyor , faizde artırsa , söylemleriyle doların güçlenmesini istemiyor , borsayı uçurdular , dolar bizdede yerinde sayıyor.

  6. Şubat ayından beri,bu sene turizm geliri 15 Milyar $ olursa herkes öpüp başına koysun diyordum ki o bile olmadı 8 Milyar $’ın bira üstünde bitecek sezon!Sadece Antalya bölgesi turizm işletmecileri kredi borcu 7.5 Milyar$’dı sezon başlarken…🤦‍♂️Temel ekonomi bilgisi olmadığını ispat etme çabasında eğitimli ama kukla bir merkez bankası başkanı,herkesten iyi bildiğini zanneden bir devlet başkanı ve bunlara eşlik etmekte geri duymayan ama konuyla tamamen alakasız maliye bakanı!Allah’ım neydi günahım diye Kayahan’ı mezarından fırlatacak bir durum yaşıyoruz!Ya sabır!

  7. Murat hocamı ve bayram başaran hocamı dinleyip günü kapatıyorum .Başka yoruma yorumcuya gerek yok gerçekten♥️

Bir Cevap Yazın


Denizli Oto Ekspertiz İnternetten Para Kazanma Ek Gelir Hızlı para kazanma Ek Gelir Kazanma İnternetten Ek Gelir

%d blogcu bunu beğendi: