Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

#dolar #altın #gümüş #bist #btc #dxy #parite. 2 önemli tarih ve teknik analiz… #SonDakika #Haberler 2022

111 Kişi Okudu 24 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

#haber #sondakika #gazete #güçlütürkiye #afyasası #eyt #akp #yks2022 #altın #dolar #euro #piyasa #ertuğrul #rusya #ukrayna #akgençlik #RusyaUkrayna #haber #akp #uzunadam #tsk #receptayyiperdogan #ottoman #rte #akparti #lider #cumhurbaşkanı #reis #asker #dünya

NOT: Sitemizin aylık aldığı tarafik 50.000 civarıdır. Konular altına yorum bırakarak Haber sitemizden yorum backlink alabilirsiniz. Konu ile alakalı olduğu zaman mutlaka onaylarız.

hiç bir paylaşımım yagtırım tavsiyesi değildir niteliği taşımaz.
katıldan ve kanaldan gelen tüm geliri ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz.
katıla gelen her arkadaşımı skype grubuna ekliyorum ve sorularını her hafta katıl gurubuna özel canlı yayınlarla cevaplıyorum dilediği analizleri temel ve teknik olarak yorumluyorum. 12 ay boyunca katıl da devam eden arkadaşlarımı wp grubuma alacağım.
https://www.youtube.com/channel/UC6Dnb1CkhW6B_dMvIuNLE7A/join

By Duygu

7 thoughts on “#dolar #altın #gümüş #bist #btc #dxy #parite. 2 önemli tarih ve teknik analiz… #SonDakika #Haberler 2022”
  1. Emeğine sağlık üstad, videolarını sabırsızlıkla bekliyorum her seferinde fazla bekletme bizi lütfen

  2. Sevgili hocam emeğiniz ve paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim. Sizden grafik çizimi ve teknik analiz eğitimi almak istiyorum. Mümkünmüdür.
    Sevgi ve saygılarımı sunuyorum

Bir Cevap Yazın


Denizli Oto Ekspertiz İnternetten Para Kazanma Ek Gelir Hızlı para kazanma Ek Gelir Kazanma İnternetten Ek Gelir

%d blogcu bunu beğendi: