Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

DANİLO ZANNA KİMDİR ?#edoshe #edoshemagazin #magazin #magazinhaberleri #magazin #ünlü haberleri 2022

0 Kişi Okudu 0 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

#sondakika #gazete

DANİLO ZANNA KİMDİR ?
#edoshe #edoshemagazin #magazin #magazinhaberleri
Türk Mutfağı ile ilgilenen Zanna, bu konuda kariyer yapmak istediği için İtalya’dan gelerek Türkiye’ye yerleşti. Türkiye’ye yerleştikten sonra İtalyan ve Türk mutfağı üzerine yemeklerin bulunduğu bir restoran açtı. Daha sonra televizyon programlarında yer almaya başlayarak ilk defa “Zahide ile Hayata Yetiş” adlı programda yardımcı yemek şefi olarak yer aldı.

Zanna’nın asıl tanınması ise Planet Mutfak televizyon kanalında kendisinin hazırlayıp sunduğu “İtalyan İşi” adlı yemek programıyla oldu. Türkiye’de farklı ülkelerin restoran kültürüne yer veren Kadir Has Üniversitesi İstanbul Mutfağı Enstitüsü’nde İtalyan yemekleri üzerinde çalışmalar yaptı.

Planet Mutfak kapandıktan sonra 2015’ten itibaren atv’de yayınlanan “Elin Oğlu” ve NTV’de yayımlanan, kendisinin hazırlayıp sunduğu “Lezzetin Şarkısı” adlı programlarla ekranlara geldi. Zanna son olarak 2019’da yeni sezonunda 3. döneminde TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Masterchef Türkiye programda başşef olarak jüri üyeliği yapmaktadır. 2012’de Tuğçe Demirbilek ile evlenmiştir. 15 Aralık 2021 tarihinde eşinden tek celsede boşanmıştır.

10 Ocak 2022’de İzmir’de İtalya’nin ünlü restorantı olan Filo D’Olio adlı restorantın Türkiye şubesini açmış, ekibine Masterchef Türkiye 2021’de yarışmış olan Mert Ateş Durukan’ı, ilerleyen tarihte de aynı sezondan Safanur Bol’u da dahil etmiştir.

Ayrıca 2021’den beri Exxen’de yayınlanan MasterChef Junior’da sunuculuk yaptı.

By Yasar

Bir Cevap Yazın


Denizli Oto Ekspertiz İnternetten Para Kazanma Ek Gelir Hızlı para kazanma Ek Gelir Kazanma İnternetten Ek Gelir

%d blogcu bunu beğendi: