1. Ana Sayfa
 2. Haberler

Covid izninde olan mahkumlar cezaevine geri dönüyor! SON DAKİKA #SonDakika #Haberler 2022

Covid izninde olan mahkumlar cezaevine geri dönüyor! SON DAKİKA #SonDakika #Haberler 2022
+ - 9

Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

Covid izninde olan mahkumlar cezaevine geri dönüyor! SON DAKİKA #haber #sondakika #gazete #Şok Haber 2022

1002 Kişi Okudu 11 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

AKP Parti kaynaklarına göre 31 Mayıs 2022 tarihinde Koronavirüs izininde olan mahkumlar açık cezaevlerine geri dönecekler. Yaklaşık 80 Bin mahkum, açık cezaevlerinden covid-19 iznine ayrılarak serbest bırakılmışlardı. Son uzatma 12 sefer yapıldı ve bu ay sonunda sona eriyor.
Koronavirüs salgını nedeniyle dünya genelinde çok sayıda yasak ve kural değişikliği milyarlarca insanın hayatına girdi. Türkiye’de ise bu süreçte açık cezaevinde kalan hükümlülere koronavirüs nedeniyle izin verilmişti. Salgın izninden bugüne kadar 200 bin mahkûm faydalandı. 31 Mayıs’tan sonra alınan kararda herhangi bir değişiklik olmaması durumunda yaklaşık 80 bin kişinin yeniden cezaevine döneceği belirtildi.
AÇIK CEZAEVİ İZİNLERİ ŞİMDİYE KADAR 12 DEFA UZATILDI
Bugüne kadar 12 defa uzatılan açık cezaevi izinlerinin 31 Mayıs’ta son bulacak olmasının ardından gözler izinlerin yeniden uzatılıp uzatılmayacağına çevrildi. AK Parti kaynakları, yapılan son toplantılarda, salgının etkisinin azalması ve vaka sayılarının düşmesi sebebiyle izinlerin yeniden uzatılmasına lüzum olmadığını yönünde karar alındığını ifade etti.
İZİNLERDEN 200 BİN MAHKUM FAYDALANDI
Salgın izninden bugüne kadar 200 bin mahkûm faydalandı. 31 Mayıs’tan sonra alınan kararda herhangi bir değişiklik olmaması durumunda yaklaşık 80 bin kişinin yeniden cezaevine döneceği belirtildi. Türkiye gazetesinden Ebru Karatosun’un haberine göre;hükümlülere cezalarının geri kalanını çekmesi gerektiği tebligatla bildirilecek. Cezaevine dönmeyenler firari sayılacak ve haklarında yakalama kararı çıkarılacak.

Ege Gazete, ege haberleri, İzmir haberleri, magazin haberleri, ege gazete tv, son dakika haberleri, gündem haberleri ve özellikle medya haberleri ve gündüz kuşağında yaşanan gündem olan konuları paylaşmaktadır. Egegazete.com.tr

Son dakika haberler için ege gazete sayfamızı takip etmeyi unutmayınız.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Youtube: https://www.youtube.com/c/EgeGazeteTV

İnstagram : https://www.instagram.com/egegazete.com.tr/

Facebook : https://www.facebook.com/egegazetecomtr

#koronavirüsizinleri, #açıkcezaeviizinleri, #covidicezaevizinleri, #açıkcezaeviizinleriuzatıldımı

haber,son haberler,şok,alsana haber,son dakika haberleri,haberglobal,gündem haberler,haber global,başakçokan,haber global izle,alişan,cansever,sondakika,son dakika,gökhangöz,baharcandan,show tv izle,bahar candan,show tv programları,yelizyeşilmen,benzin,samara,show tv,ukrayna,türkiye,protesto,eceerken,rusya protesto gösterileri,erolköse,show tv didem arslan yılmaz,ebrupolat,global tv,ebru polat,beniiknaet,didem arslan yılmaz,rusya ukrayna canlı

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (9)

 1. 3 hafta önce

  Adalet istiyoruz adalet bakanı

 2. 3 hafta önce

  Lanet olsun ya bu akp yönetimine ya lan piskaniz işte yaa

 3. 3 hafta önce

  Ben cezayı alirken gir çık yapmıştım ve cezamı da 23 Mayıs’ta bitiyor cezam dışarda bitti

 4. 3 hafta önce

  Herkes düzen kurdu evlendi çocuğu oldu iskurdu böylebir saçmalık olamaz kimse geri dönmez suça karışmadı mahkum alıpta nelazanicaksiniz

 5. 3 hafta önce

  Herkes dahil ben gibi herke düzenini kurmusken nasıl çağırırlar ıslah olduk işte ne suça bulastik ne farklı bişey yaptık yasa çıksın !!

 6. 3 hafta önce

  iki yıla yakın disardayiz bir düzen kurduk kendimize af edilmeyi beklerken şimdi içeri aliniyoruz

 7. 3 hafta önce

  Dönmeyeceğiz af istiyoruz

 8. 3 hafta önce

  Biz daha genel af bekliyoruz Allah tan korkun be birde kendinizi bizim yerimize koy

 9. 3 hafta önce

  okadar insan perişan olur yapma yin götür meyin

Bir Cevap Yazın