https://www.youtube.com/watch?v=LQNsrSFmfR8 #eyt #SonDakika #Haberler 2022

Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

Cemal Enginyurt Açtı Ağzını Yumdu Gözünü: EYT…! #EmeklilikteYaşaTakılanlar #EytFederasyonu #EYT #eytsondurum #eytsondakika #eytnezamancikar #BirAnEvvelEYT #EytHakGerisiTeferruat #eytyasası #eytkanunu Eyt Haberleri 2022

74 Kişi Okudu 10 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCkTA3cPPvWgFHJKYoKYUtig/join

Herkese merhabalar,

Bu kanalda gündemde yer alan önemli konuların konuşulduğu içerikler yer almaktadır. Bu içerikler, canlı yayınlar ve farklı video içerikleriyle yapılmaktadır. Temel amaç gündemi sıkça takip edemeyen kişiler için gündemin en kritik haberlerini derleyip bu haberleri yorum ve analizlerle zenginleştirerek izleyicilere sunmak. Özel röportajlar, canlı yayınlar ve önemli haberler içeriklerimiz arasında. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederiz.

-MAK Haber

Cemal Enginyurt Açtı Ağzını Yumdu Gözünü: EYT…!
Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’tan EYT açıklaması geldi.
Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Tele 1 canlı yayınında EYT konusunda açıklamalarda bulundu.
Enginyurt, şunları söyledi:
“5 milyon EYT’li, ‘namus sözü’ dediniz, ‘şeref sözü’ dediniz.
Bunların büyük bir kısmı, hala ben bakıyorum Twitter’da takip ediyorum, ‘Reis senden yardım bekliyoruz, Cumhurbaşkanım bize sahip çık, biz AK Parti’liyiz, bizim hakkımızı ver’ diye bir sürü tweet okuyorum. Haklı adam, Adalet ve Kalkınma Partili ama EYT’li.
Yalvarıyor Recep Tayyip Erdoğan’a, ‘hakkımızı ver’ diye. Ama Recep Tayyip Erdoğan ve Çalışma Bakanı ne diyor? ‘EYT gündemimizde yok’ diyor. Ama seçim gelecekse var!” ifadelerini kullandı.

eyt haberleri,
eyt şartları,
eyt çıkacak mı,
eyt hesaplama,
eyt twitter,
eyt açıklaması,
eyt antalya,
eyt son durum,
eyt son dakika haberleri,
eyt ne zaman çıkacak,
eyt kademeli geçiş,
abo düzenlemesi,
bağkur tescil,
staj mağdurları,
3600,
kadın doğum borçlanması,
kıdem tazminatı,
eytlimiyim,

eyt,eyt nedir,eytlimiyim,eyt yasası,eyt antalya,eyt twitter,eyt hesaplama,eyt son durum,eyt haberleri,eyt şartları,eyt son dakika,eyt yaş şartı,eyt açıklaması,eyt çıkacak mı,eyt kademeli geçiş,haber,eyt ne zaman çıkacak,eyt son dakika haberleri,kıdem tazminatı,siyaset haberleri,emeklilikte yaşa takılanlar,bağkur tescil,spor haberleri,abo düzenlemesi,staj mağdurları,ekonomi haberleri,gündem haberleri

By Halil

One thought on “Cemal Enginyurt Açtı Ağzını Yumdu Gözünü: EYT…! #SonDakika #Haberler 2022 #eyt”
  1. Mağduriyetin maliyet hesabı olmaz giderilmesi gerekir. Emeklilikte yaşa takılanlar gasp edilen hakkını istiyor. Lutuf istemiyoruz. Hakkımız olanı istiyoruz.
    yanımızda olanın yanında olacağız. Net..

Bir Cevap Yazın


Denizli Oto Ekspertiz İnternetten Para Kazanma Ek Gelir Hızlı para kazanma Ek Gelir Kazanma İnternetten Ek Gelir

%d blogcu bunu beğendi: