Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

#CANLI Dolarda 18,50 Kritik | Bankalara Dikkat! Kısıtlama Gelebilir | Tehlikeli Döneme Girdik #altın #Dolar #tüik #gsyh #tcmb #dolar #usdtry #usdt Haberleri 2022

5596 Kişi Okudu 251 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

Dolar yeni haftaya yüksek seyrini koruyarak başladı.
Bankalararası piyasada dolar/TL 17,95 seviyesinde işlem görüyor. geçen hafta perşembe günü 17,97 ile 20 Aralık’tan beri en yüksek düzeyi görmüştü. Euro/TL ise 18,34 seviyesinde hareket ediyor.
Altının ons fiyatı yeni haftada 1760 dolar civarında hareket ediyor İç piyasada gram altın 1016 lira, çeyrek altın 1663 lira, cumhuriyet altın 6 bin 845 liradan satılıyor.
Geçen hafta açıklanan verilerin, ABD ekonomisinde yavaşlamaya işaret etmesi Fed’in para politikası sıkılaştırmasının hız keseceği beklentisini pekiştirdi. Ülke ekonomisi iki çeyrek art arda daralarak resesyona girdi. Bunun ışığında kurlar için önümüzdeki dönemde yön neresi?
Kurların artacağı beklentisinin kaynağı da dövizin az olması. Döviz kıt; Sağdan soldan ne karşılığı olduğu bilinmeyen 8-10 milyar söylentisi dolaşıyor. Bunun gerçeklik payı var mı?
Merkez Bankası’nda iş dünyasına telefonlar gitmeye başladı: “Rica ediyoruz dövizlerinizi bozdurun.”
Döviz nakit akışındaki bozulma, Merkez Bankası’nın işadamlarını arayıp ‘dolar satabilir misiniz?” ricasına kadar vardı.
TCMB Başkanı Şahap Kavcıoğlu, İSO Temmuz ayı Meclis toplantısına katıldı ama toplantı alışılmışın biraz dışında gerçekleşti. TCMB başkanına dertlerini aktarma fırsatı yakalayan sanayiciler anlatmaya başladılar ama karşı taraftan gelen tepki biraz sertti. Sanayiciler alınan tedbirlerle finansman koşullarının sıkılaştığına ve TL ticari kredi faizlerinin yüzde 40 bandını aştığına işaret ederken, finansman olanaklarında normalleşme sağlanması ve “reel sektör gerçeklerine uymayan” uygulamaların sona erdirilmesi gerektiğini söylediler.

Sanayiciye neden döviz üzerinden bir baskı geliyor? Sanayide kısıtlamalar artarsa ne olur? En büyük risk nedir?
İç piyasada bu hafta gözler çarşamba günü açıklanacak enflasyon rakamlaında olacak. Enflasyon haziran sonu itibariyle yıllık bazda yüzde 78,62 seviyesine yükselmişti.
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, temmuz ayında üretici ile market arasındaki fiyat farklılıklarını ve girdi fiyatlarını yaptığı görüntülü basın açıklamasında değerlendirdi. Üretici ile market arasındaki fiyat farkı 9 kata ulaştı. Temmuz ayında üretici ile market arasındaki fiyat farkı en fazla yüzde 766,5 ile elmada.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan cumartesi günü Ordu’da düzenlediği mitingde Toprak Mahsulleri Ofisi’nin (TMO) 2022 ürünü kabuklu fındık alım fiyatını kilogram başına 54 lira olarak açıkladı.
Açıklanan 54 liralık fiyatın içinde neler var? Rakamı nasıl yorumluyorsunuz? Üreticinin beklentisi en az 60 liraydı.

Murat Sururi Özbülbül ile Kübra Çelebi ile yorumluyor…

Twitter:

Facebook:
https://www.facebook.com/yenicagtelev…
İhbar Hattı:
WhatsApp: 0541 418 15 15

#YeniçağTV
#Yeniçağ
#Avrasyayatırım
#Ekonomi
#Faiz
#MerkezBankası
#altın
#ardatunca
#HamzaYardımcıoğlu
#RemziÖzdemir
#CüneytAkman
#MuratMuratoğlu
#AtillaYeşilada
#euro
#ErkanÖz
#DevrimZelyut
#BayramBaşaran
#HaticeKolçak
#İslamMemiş
#selçukgeçer
#gramaltın
#tüik
#ABD
#Europe
#Avrupa
#Rusya
#Brend
#BrendPetrol
#Benzin
#Motorin
#Zam
#FaizKararı
#Ukrayna
#BayramBaşaran
#HaticeKolçak
#KapalıÇarşı
#Kuyumcu
#Döviz
#DolarTL
#₺
#enflasyon
#tren
#train
#economy
#Gold
#Türkiye
#Turkey
#bodrum
#muğla
#marmaris
#antalya
#eyt
#emeklilikteyaşatakılanlar
#emre şirin
#eytlileremüjde
#eyt’lileremüjde2022
#ardatunca
#etyliler
#erkensecim
#erkenseçimanketi
#erkenseçim
#eytsondurum
#eytsondakika
#dolarneolur
#enflasyon
#Tahsinbakırtaş

Merkez Bankası faiz artırım kararı doları nasıl etkiler? Merkez Bankası faiz artırımı ekonomiyi nasıl etkiler? FED faiz artışı doları nasıl etkiler? FED faiz artışı altını nasıl etkiler? Merkez Bankası faiz artıracak mı? En iyi hisse senetleri hangileri? En çok kazandıracak hisseler? Borsadaki en iyi senetler hangileri? Dolar 2022 yılında nereye çıkacak? Dolar nerede duracak? Bu seviyede dolar alınır mı? Borsa neden yükseliyor? Borsa nereye kadar yükselir? Parayı nereye koymak gerek? Dolar yorumu, dolar analizi, bitcoin nereye kadar yükselecek, bitcoin neden yükseliyor, dolarda hedef, altın yorumu, altın analizi, altında hedef, borsa yorumu, borsa analizi, en iyi yatırım araçları neler, konut fiyatları ne zaman düşer, ev fiyatları neden artıyor, enflasyon neden çıkıyor, enflasyonun nedenleri, enflasyon nasıl düşürülür, faizler ne zaman düşecek, bankalar güvenli mi, bankadaki paraya el konulur mu, salgın ne zaman bitecek, Dolar teknik analizi, altın teknik analizi, borsa teknik analizi. 2022 dolar ne olur? 2023 dolar ne olur? Kur korumalı mevduat zarar ettirir mi? Kur korumalı mevduat getirisi nasıl hesaplanır? Enflasyon doları nasıl etkiler? Merkez Bankası faiz indiriminin sonuçları ne olacak? Merkez daha ne kadar faiz indirecek? Faiz indirimleri devam edecek mi? anlık dolar kuru, dolar analiz, dolar yorumları, altın analiz, altın yorumları, borsa, kripto para borsası, kripto paralar, bitcoin, btc 1 Haziran dolar kuru

By Bruhos

15 thoughts on “#CANLI Dolarda 18,50 Kritik | Bankalara Dikkat! Kısıtlama Gelebilir | Tehlikeli Döneme Girdik #SonDakika #Haberler 2022”
 1. Kimsenin umurunda değil yalnızca asgari ücretli ve emekli fakir fukara çok kötü herşey zengin daha zengin oldu

 2. Ulan vatan hainisiniz sürekli amerikayj ovmeler Türkiye bitti sürekli kotuluyorsun önceki hukumetler cokmu iyiydi adı ler .

 3. Bu ülkedeki vatandaşların hepsi futbol prf.
  Siyaset prf.
  Din prf
  Ulasarası ilişkiler prf.
  Olursa bu hale düşmemiz kadar doğal birşey olamaz

 4. Yaz sezonu kapandıktan hemen sonra turistler dönüş yaptıktan sonra kapanmaya gidecekler göründe bakın.

Bir Cevap Yazın


Denizli Oto Ekspertiz İnternetten Para Kazanma Ek Gelir Hızlı para kazanma Ek Gelir Kazanma İnternetten Ek Gelir

%d blogcu bunu beğendi: