Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

#CANLI Bu Fiyatlarla Son Yaz | #Altın ve #Dolar’da Korkutan Sonbahar | Murat Özsoy Anlatıyor #euro #SonDakika #Haberler 2022

1528 Kişi Okudu 82 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

#haber #sondakika #gazete #güçlütürkiye #afyasası #eyt #akp #yks2022 #altın #dolar #euro #piyasa #ertuğrul #rusya #ukrayna #akgençlik #RusyaUkrayna #haber #akp #uzunadam #tsk #receptayyiperdogan #ottoman #rte #akparti #lider #cumhurbaşkanı #reis #asker #dünya

NOT: Sitemizin aylık aldığı tarafik 50.000 civarıdır. Konular altına yorum bırakarak Haber sitemizden yorum backlink alabilirsiniz. Konu ile alakalı olduğu zaman mutlaka onaylarız.

#MuratOzsoy #DolarTL #Altin
Twitter:

Facebook:
https://www.facebook.com/yenicagtelev…
İhbar Hattı:
WhatsApp: 0541 418 15 15

Ekonomist Murat Özsoy, Yeniçağ TV canlı yayınında Emre Kulcanay’ın konuğu… Murat Özsoy, FED’in faiz kararlarının piyasalara etkisini, Dolar TL kurundaki ve Euro Dolar makasındaki açıklığı değerlendiriyor.
Ekonomist Murat Özsoy, şu sorular ışığında haftanın ekonomik görünümünü yorumluyor, yeni haftaya başlangıcı ve yaz sonu karşılaşacağımız tabloyu değerlendiriyor:
FED faiz kararı neyin habercisi?
Dolar TL’de beklenen 20 seviyesine neden gelinmedi, müdahale mi ediliyor?
Altında nasıl bir hafta bekliyorsunuz?
Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu’nun, bir sanayicinin “Sayın başkan yüzde 14 faizle bankaları fonluyorsunuz, yüzde 40’la kredi veriyorlar” demesi üzerine sanayiciye “Alma abi, alma” demesini nasıl yorumluyorsunuz?
Kavcıoğlu’nun, “Krediyi çekip döviz alırsanız, araba alırsanız nasıl enflasyonla mücadele edeceğiz? Kredileri bu yüzden durdurduk” demesini ve sanayicilere “Ucuz kredi kullanıp döviz ve araba alıyorsunuz, hepinizin listesi elimizde var” demesini nasıl değerlendiriyorsunuz?

By Ahmet

Gametopya sitesi editörü aynı zamanda tam zamanlı yazılımcı.

One thought on “#CANLI Bu Fiyatlarla Son Yaz | #Altın ve #Dolar’da Korkutan Sonbahar | Murat Özsoy Anlatıyor #euro #SonDakika #Haberler 2022”

Bir Cevap Yazın


Denizli Oto Ekspertiz İnternetten Para Kazanma Ek Gelir Hızlı para kazanma Ek Gelir Kazanma İnternetten Ek Gelir

%d blogcu bunu beğendi: