Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

Büyük Müjde ! Dolar TL, Euro TL, Altın, Bitcoin, Gümüş, Gram, EV, EYT, Asgari ücret,Zam, yorumları #SonDakika #Haberler 2022

1538 Kişi Okudu 159 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

#haber #sondakika #gazete #güçlütürkiye #afyasası #eyt #akp #yks2022 #altın #dolar #euro #piyasa #ertuğrul #rusya #ukrayna #akgençlik #RusyaUkrayna #haber #akp #uzunadam #tsk #receptayyiperdogan #ottoman #rte #akparti #lider #cumhurbaşkanı #reis #asker #dünya

NOT: Sitemizin aylık aldığı tarafik 50.000 civarıdır. Konular altına yorum bırakarak Haber sitemizden yorum backlink alabilirsiniz. Konu ile alakalı olduğu zaman mutlaka onaylarız.

Son Dakika Haber ve Ekonomi konularımız içinde Doğalgaz,Elektrik zamları EYT ve Emekli maaşları ile Dolar,Altın,Gümüş,euro,sterlin,bitcoin,gram altın,gram gümüş,ons altın,ons gümüş ne olur,ne olacak yönündeki teknik analiz ve yorumlarınızı bulabileceksiniz.

By Emir

21 thoughts on “Büyük Müjde ! Dolar TL, Euro TL, Altın, Bitcoin, Gümüş, Gram, EV, EYT, Asgari ücret,Zam, yorumları #SonDakika #Haberler 2022”
  1. Emekliyim maaşım 3250 TL geçen asgari ücret düzenlenmesinde zam almadık umarım asgari ücret belirlenirken emekliler de zam alır.

  2. Hazine arazileri bizi bulur mu sizce guldürmeyin bizi.son hamle bu son vurgun gibi geliyor kulağa

  3. İki yıl öncesine kadar benim emekli maasım asgari ucretten 400 tl daha fazla idi.son yapilan ayarlamalardan sonra benim emekli maasim 3500 tl oldu asgari ücret ise 4250 tl yani ben asgari uceretten 400 tl fazla alirken su an 750 tl daha dusuk almaya basladim.Bu ne demek benden calıp baskalarina vermektir.Tabii ki bu maaslar dusuk ama aradaki farki koruyarak benim emekli maasimi da arttirmalari gerekirdi

  4. Başkan müjdeli haberler icin çok teşekkürler.ayrica emekliler için düşünceler inden dolayida teşekkür ederim.6 Mayıs. Hıdırellez baslangicindan beri Sakarya ve Bolu ilçe ve köylerinde en az 50 bin kişiyle temas bulundum.bu insanların çoğu emekli ve köylüler.en ucuz gübrenin torbası 450 TL.pek çok insan alıp atamıyor. bu Hıdırellez hayır mevlüt ve dualarına katılan insanların çoğu akp li.icten içe ses çıkarmıyorlar da seçimlerde akp ye oy vermeyeceklerini.hatta oy kullanmaya gitmeyeceklerini soyluyorlar.emeklilerin adı geçmiyor. Varsa yoksa asgari ücretli.imamlar ve öğretmenler

  5. Müjdee müjdee sizee, parizyenden müjdee sizee . Müjde gece geliyor, benzin, gaz, elektrik müjdeleri. Sen bari matrak geçme bizle be abicim.

  6. Başkan 35 hoşgeldiniz ağzınıza sağlık halen dolarda beklemedeyim başkan saygılar sevgiler sunarım

Bir Cevap Yazın


Denizli Oto Ekspertiz İnternetten Para Kazanma Ek Gelir Hızlı para kazanma Ek Gelir Kazanma İnternetten Ek Gelir

%d blogcu bunu beğendi: