Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

BU KOŞULLARDA DOLAR 10 LİRA DÜŞER Mİ? Ne altın ne dolar! Dövizden kat kat fazla kazandırıyor #SonDakika #Haberler 2022

354 Kişi Okudu 35 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

#haber #sondakika #gazete #güçlütürkiye #afyasası #eyt #akp #yks2022 #altın #dolar #euro #piyasa #ertuğrul #rusya #ukrayna #akgençlik #RusyaUkrayna #haber #akp #uzunadam #tsk #receptayyiperdogan #ottoman #rte #akparti #lider #cumhurbaşkanı #reis #asker #dünya

NOT: Sitemizin aylık aldığı tarafik 50.000 civarıdır. Konular altına yorum bırakarak Haber sitemizden yorum backlink alabilirsiniz. Konu ile alakalı olduğu zaman mutlaka onaylarız.

#dolar #islammemiş #döviz

Ülkemiz gündeminde hiç şüphesiz en önemli manşet doların durumu. 10 liraya düşer mi 20 lira olur mu? Kimilerine göre 10 liraya hatta 10 lira altına gerilecek! Başka birilerine göre ise 10 liraya düşecek diyenler halay görüyor. Peki İslam Memiş ne diyor bu konuda? İslam Memiş’in kendi kanalındaki açıklamalarını dikkatle takip ediyoruz.

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş: “Biri dolar 30-40 lira olacak diyor. Diğeri 10 lira olacak. Yahu siz akıllı insanlarsınız. Bugün ki ekonomik koşullarda nasıl dolar 10 lira olur? Buna nasıl inanırsınız! Dolar 30-40 lira olacakmış. Şovmen bunlar!”

KANALA ABONE OLUP ZİLİ AKTİF ETMEYİ UNUTMAYIN LÜTFEN. Yapacağınız her yorum ve beğeni bize güç veriyor, heyecan veriyor. Teşekkürler.

Emrah İriç Instagram ▶ https://bit.ly/2VqioW0
Emrah İriç Videoları ▶ https://bit.ly/2UN6FUm

İş Birliği İçin: info@emrahiric.com.tr

Mehmet Ali Bulut Videoları ▶https://bit.ly/3i5jSzI
Prof. Dr. İsmail Hakkı Aydın Videoları ▶ https://bit.ly/3wojXVs
Abdurrahman Dilipak Videoları ▶ https://bit.ly/3ep6tBO
Hüseyin Çiloğlu Videoları ▶ https://bit.ly/3zKMSUg

İsmail Hakkı Aydın, Mehmet Ali Bulut, Ali Selman Demirbağ, Çağla Yüksel, Abdurrahman Dilipak, Hüseyin Çiloğlu gibi isimlerle olan röportajlarımı Emrah İriç Youtube kanalında bulabilirsiniz. Gelecekte bizi neler bekliyor, kehanetler Türkiye için ne diyor, İstanbul depremi ne zaman olacak, yeni teknolojiler hayatımızda neleri değiştirecek gibi soruların cevapları da kanalımızda.

By Yasar

2 thoughts on “BU KOŞULLARDA DOLAR 10 LİRA DÜŞER Mİ? Ne altın ne dolar! Dövizden kat kat fazla kazandırıyor #SonDakika #Haberler 2022”
  1. Emrah abi turkiye ekonomisini rahatlatmak icin rusyadan dolar alimi yapilacakmis arastirimisin bu dogru bir kararmi

Bir Cevap Yazın


Denizli Oto Ekspertiz İnternetten Para Kazanma Ek Gelir Hızlı para kazanma Ek Gelir Kazanma İnternetten Ek Gelir

%d blogcu bunu beğendi: