1. Ana Sayfa
 2. Ekonomi Haberleri

BAYRAM DÖNÜŞÜ TUFAN | DOLAR YORUM | EKONOMİ YORUM | EKONOMİST YORUM #SonDakika #Haberler 2022

BAYRAM DÖNÜŞÜ TUFAN | DOLAR YORUM | EKONOMİ YORUM | EKONOMİST YORUM #SonDakika #Haberler 2022
+ - 14

Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

BAYRAM DÖNÜŞÜ TUFAN | DOLAR YORUM | EKONOMİ YORUM | EKONOMİST YORUM #ekonomi #ekonomihaberleri #enflasyon #benzin #akaryakıt #zam #kriz #faiz haberleri 2022

1388 Kişi Okudu 158 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

#ekonomi #ekonomihaberleri #enflasyon #benzin #akaryakıt #zam #kriz #faiz

Herkese mutlu bayramlar diliyoruz, bayram sevincimiz ve mutluluğumuzun daha iyi olması en büyük dileğimiz fakat 2 gün sonra fed kararını açıklayacak hemen ertesinde de enflasyon rakamları geliyor. Gerçek rakamları zaten en iyi bizler hissediyoruz. Diğer taraftan arka kapı satışı olarak tabir edilen dolar satışının da aylık olarak 10-12 milyar dolar olduğu iddia ediliyor. Peki fed kararı sonrası kaç dolar satmamız gerekecek ve daha da önemlisi nereden bulacağız?
Tüm gelişmeleri Ekonomist Murat Sururi Özbülbül’le konuştuk. İyi seyirler.
Not: Kanalımızdaki hiçbir video yatırım tavsiyesi değildir.
👉👉👉 http://ekonist.com/
👉👉👉 https://twitter.com/Ekonist1
👉👉👉 https://www.facebook.com/Ekonist-102686828736829
👉👉👉 https://www.linkedin.com/in/ekonist-ekonomi-083248212/
👉👉👉 https://twitter.com/ebrugungorgul
👉👉👉 https://twitter.com/mozbulbul
👉👉👉 #Podcast üzerinden dinlemek isteyenler için hesaplarımız
Apple podcast kanalımız
👉👉👉 https://podcasts.apple.com/us/podcast/ebru-g%C3%BCng%C3%B6r-ekonomi/id1618767428
Spotify podcast kanalımız
👉👉👉 https://open.spotify.com/show/2sBOdpWiD9SmedUHrdMMRf?si=3d3f4ae1cdd645d9
ekonomi, ekonomist yorum, dolar yorum, ekonomi yorum, ekonomi haberleri, ekonomi son dakika, altın yorum, ekonomi nereye, ekonomi gündemi, ekonomi analiz, ekonomi bülten, ekonomi gündem, ekonomi yorumları, ekonomist, mesele ekonomi, ons altın yorum, ons altın yorumu, ekonomi yorumları son dakika, ekonomi 2020, ekonomi yönetimi, ekonomi haber, türkiye ekonomisi, ekonomi videoları
#ekonomi, #ekonomist, #dolaryorum, #ekonomistyorum,

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (14)

 1. 4 hafta önce

  İyi bayramlar dilerim emeğinize sağlık 🙏

 2. 4 hafta önce

  ALIM SATIM NERDEN IZLENEBILIR ?

 3. 4 hafta önce

  Iyi bayramlar

 4. İyi bayramlar murat hocam. Enflasyonda şaşırdı bizim gibi. nebati Aralık diyor Erdoğan Mayıs sonu diyor enflasyonun kendisi beni indiremezler diyor. ben Allah’a bıraktım.

 5. 4 hafta önce

  Bir musibet bin nasihatten yeğdir. Belki akıllanırız. Artık takke düşse ve kel görünse de herkes gerçekleri görse anlasa.

 6. 4 hafta önce

  Enflasyon biryerde durup geri düsecegini söyleyerek piyasaya morfin uyguluyorlar. Enflasyonun önü açık 200 de olur 500de 1000 de.

 7. 4 hafta önce

  03:09 Bu iTO’ da, NECİ acaba? Çarşı, market ve pazara çıkmıyor mu bunlar? Fiyatı, en az 2-3’e katlamayan ürün mü kaldı???03:55 %70-80’lik enflasyon oranları çok komik ve GERÇEĞİN, en az yarısı TIRPANLANMIŞ ve gerçeklere AŞIRI AYKIRI, çok saçma oranlat değil mi? ÜSTELİK, bu fiyatlar, üretim maliyetlerinin yarısının bile henüz fiyatlara yansımamış hali!!! Velhasıl, Biraz klasik olacak ama gerçekten::: “DAHA BUNLAR ÇOK ÇOK İYİ GÜNLERİMİZ.” “İZLEDİĞİMİZ FRAGMANDI, ASIL FİLİM YENİ BAŞLIYOR!!!”
  ( İTO tarafından yayımlanan rapora göre İstanbul’da NİSAN ayı, aylık enflasyon oranı %11,36 olarak hesaplanırken yıllık enflasyon oranı ise %80 oldu!)

 8. 4 hafta önce

  Bu arada vatandaşa dövizini bozdur diyen hükümet milletvekillerinin banka hesaplarındaki dövizler açıklansın. bize tl de kal deyip kendi millet vekillerimiz döviz hesaplarını niye gizliyor. Yurtiçi ve yurtdışı. Ahlak budur. Tabii bu en baştakinden başlayarak. Kendi mal varlığını gizleyen adamlardan vatanseverlik sözleri ve bunlara inanan bizler.

 9. 4 hafta önce

  iyi bayramlar diliyorum.

 10. 4 hafta önce

  Faiz indirimleriyle kasıtlı olarak dövizi yükselten kimdi? Enflasyonu yurtdışı kaynaklı olarak ikiye katlayan kimdi? Enflasyonu Eylülden itibaren kat ve kat artıran kimdi? Vatandaşın cebindeki birkimini kasıtlı olarak 6 ayda 3 te birine indiren kimdi? Bu hükümet bizim için çalışmıyor. Fakat bütün yapılanları sanki faizi azaltan başkasıydı. Ayıptır günahtır. Çocuklarımızın geleceğini yiyip doymayan bu hükümetlerin yaptığını kul bilmese bile Allah biliyor. 1994, 2001 ,2021 hayatımızı karartan bütün beceriksiz hükümetlerin cezasını çekmekten bıktık. Bir ömür. Bırakın artık bu işi. Bir kere de itiraf edin bizler bu işi yapamıyoruz deyin. İstifa edin. Fakat nerede o. Hakkımı bütün bunlara neden olanlara Haram ediyorum. Haram ediyorum. Haram ediyorum Haram ediyorum.

 11. 4 hafta önce

  Denizlide bir öğrenciyim dönemin başlarında 14 tl ye yediğim döner şuan 26 lira

 12. 4 hafta önce

  İyi bayramlar

 13. 4 hafta önce

  iyibayramlar,hocam çin birşeylere hazirlaniyormuş,hıyırdır!?

 14. 4 hafta önce

  Bayramınız kutlu olsun ebru hanım Murat abi.

Bir Cevap Yazın