1. Ana Sayfa
 2. Haberler

Bakan Bilgin’den EYT ve 3600 Ek Gösterge Açıklaması! #SonDakika #Haberler 2022 #eyt

Bakan Bilgin’den EYT ve 3600 Ek Gösterge Açıklaması! #SonDakika #Haberler 2022 #eyt
+ - 8

Bakan Bilgin’den EYT ve 3600 Ek Gösterge Açıklaması! #EmeklilikteYaşaTakılanlar #EytFederasyonu #EYT #eytsondurum #eytsondakika #eytnezamancikar #BirAnEvvelEYT #EytHakGerisiTeferruat #eytyasası #eytkanunu Eyt Haberleri 2022

Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

https://www.youtube.com/watch?v=9aOumwGwMPs #eyt #SonDakika #Haberler 2022

172 Kişi Okudu 17 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCkTA3cPPvWgFHJKYoKYUtig/join

Herkese merhabalar,

Bu kanalda gündemde yer alan önemli konuların konuşulduğu içerikler yer almaktadır. Bu içerikler, canlı yayınlar ve farklı video içerikleriyle yapılmaktadır. Temel amaç gündemi sıkça takip edemeyen kişiler için gündemin en kritik haberlerini derleyip bu haberleri yorum ve analizlerle zenginleştirerek izleyicilere sunmak. Özel röportajlar, canlı yayınlar ve önemli haberler içeriklerimiz arasında. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederiz.

-MAK Haber

Bakan Bilgin’den EYT ve 3600 Ek Gösterge Açıklaması!
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, uzun süredir tartışılan emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) ile ilgili dosyanın önlerinde olduğunu söyledi. Bakan Bilgin, 3600 ek gösterge ve enflasyonla mücadele konusunda da önemli açıklamalar yaptı.
Gazetecilerin kendisine sürekli “Enflasyon yüksek. Bu şartlar karşısında ne yapmayı düşünüyorsunuz?” sorusunu yönelttiğini bildiren Bilgin, Türkiye’de yüzde 70’lere dayanan enflasyonun ciddi boyutlara ulaştığını söyledi.
Enerji maliyetlerinin enflasyon üzerindeki etkisine değinen Bilgin, şunları kaydetti:
“Bunlara karşı çalışanlarımızı, emekçilerimizi koruyacağız. Dolayısıyla önümüzde temmuz ayında biliyorsunuz sadece enflasyon farkı değil emekçilerin karşılaştıkları bu enflasyon tahribatlaına karşı daha kapsamlı korunmasını sağlayacak düzenlemelerin hazırlığını yaptığımızı belirtmek isterim. Sadece çalışanlarımızın mı Kamu çalışanları, memurlar, işçilerimizle değil aynı zamanda emeklilerimizle ilgili hazırlıklarımız var. Onları da koruyacağız. Onlara karşı da sorumluluğumuz var.” dedi.
EYT ve 3600 Ek gösterge ile ilgili Bilgin şunları söyledi:
”Daha birçok konu… İşte bugünlerde bitirdik, son değerlendirmeleri yapıyoruz. 3600 ek gösterge meselesinin çözümünü bu ay sonu itibarıyla tamamlamış olacağız. Bitti zaten, son düzenlemeleri yapıyoruz. İşte sözleşmeli personel meselesi var, EYT meselesi var. Bunların hepsi bizim önümüzde. Dosyaları adım adım açıyoruz ve sorunu çözdüğümüzde kamuoyumuzla paylaşıyoruz.” ifadelerini kullandı.

eyt haberleri,
eyt şartları,
eyt çıkacak mı,
eyt hesaplama,
eyt twitter,
eyt açıklaması,
eyt antalya,
eyt son durum,
eyt son dakika haberleri,
eyt ne zaman çıkacak,
eyt kademeli geçiş,
abo düzenlemesi,
bağkur tescil,
staj mağdurları,
3600,
kadın doğum borçlanması,
kıdem tazminatı,
eytlimiyim

eyt,eyt nedir,eytlimiyim,eyt yasası,eyt antalya,eyt twitter,eyt hesaplama,eyt son durum,eyt haberleri,eyt şartları,eyt son dakika,eyt yaş şartı,eyt açıklaması,eyt çıkacak mı,eyt kademeli geçiş,haber,eyt ne zaman çıkacak,eyt son dakika haberleri,kıdem tazminatı,siyaset haberleri,emeklilikte yaşa takılanlar,bağkur tescil,spor haberleri,abo düzenlemesi,staj mağdurları,ekonomi haberleri,gündem haberleri

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (8)

 1. 2 hafta önce

  oyalamayın sayın bakanım eytli zor durumda yaşları var işleri yok iş bulamıyoruz acil çözüm sıkıntı büyük

 2. 2 hafta önce

  99 ÖNCESİ HUKUK VE YASA NEYSE O UYGULANMALIDIR ÇOK NETT

 3. 2 hafta önce

  EYT HAKTIR VE ÇIKMAK ZORUNDADIR..

 4. 2 hafta önce

  5. sıraya konulan EYT HAKTIR VE 1. SIRADA OLMAK ZORUNDAYDI… KAZANILMIŞ HAKLAR EN SONDA OLAMAZ, OLMAMALIYDI…

 5. 2 hafta önce

  Az kaldı sabrımız kalmadı EYT haktır.Eyt yi yoksayanlari bizlerde secimde yok sayacagiz

 6. 2 hafta önce

  EYT yi 5, sıraya koyanlar mühür basarken 5,sırda olacaklar

 7. 2 hafta önce

  Eyt sorunu şartsız çözülmeli sürecin uzaması iktidara oy kaybettirir çünkü eyt ‘liler haklı. Zaten hayat pahalılığı malum artık Vedat Bileğinden açıklama deyil icraat bekliyoruz

 8. 2 hafta önce

  Vallahi inanmıyorum, dosya önde dosya yanda seçim sonrası vs hep oyalama taktikleri.3600 verecek olan verir, 3600 olanlar ve diğerlerine bir üst ek gösterge verilir iş biter bu ne böyle verdik veriyoruz vereceğiz,

Bir Cevap Yazın