Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

ALTIN GÜMÜŞ YÜKSELİŞ NEREYE UZANIR? ONS ALTIN ONS GÜMÜŞ YORUM (altın yorumları, gümüş yorumları) #SonDakika #Haberler 2022

59 Kişi Okudu 11 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

#haber #sondakika #gazete #güçlütürkiye #afyasası #eyt #akp #yks2022 #altın #dolar #euro #piyasa #ertuğrul #rusya #ukrayna #akgençlik #RusyaUkrayna #haber #akp #uzunadam #tsk #receptayyiperdogan #ottoman #rte #akparti #lider #cumhurbaşkanı #reis #asker #dünya

NOT: Sitemizin aylık aldığı tarafik 50.000 civarıdır. Konular altına yorum bırakarak Haber sitemizden yorum backlink alabilirsiniz. Konu ile alakalı olduğu zaman mutlaka onaylarız.

ons altın yorumları bölümünde, faiz ve dolar endeksi fiyatlarının olası etkilerini anlattım. Fed’in yaptıklarının ons altın ve ons gümüş fiyatlarına etkisini anlattım. gümüş yorumları bölümünde, önümüzdeki süreçteki fiyat beklentilerimden bahsettim. abd 10 yıllık tahvil faizi ve dolar endeksi beklentilerimi anlattım. Dolar endeksi ve abd 10 yıllık getirilerinin altın gümüş analiz etkisini değerlendirdim. Ons altın ons gümüş analizi yaparak, güncel altın yorumu, güncel gümüş yorumu yaptım.

ABONE OLMAYI VE BEĞENMEYİ UNUTMAYIN, GÜNCEL ANALİZLERİ KAÇIRMAYIN.

Kanalın haftalık yayın akışı aşağıdaki gibidir;

Cumartesi günü; Altın analizi, Gümüş analizi,
Cumartesi günü; Bitcoin analizi, Ethereum analizi,
Pazar günü; Dolar yorumları (Pariteler; EURUSD, GBPUSD, USDCAD, USDJPY),
Pazar günü; Borsa yorumları (Endeksler; SP500, DJI, NASDAQ, DE40, BIST100),
Pazar günü; Platin yorumları, Paladyum yorumu,

Oynatma Listeleri

Finansal Okuryazarlık: https://www.youtube.com/playlist?list=PLuHC9TsdymW8I_7a7l5dNmQQBQX1MdPtk

Altın Yorumları, Gümüş Yorumları, Platin Yorumları : https://www.youtube.com/playlist?list=PLuHC9TsdymW9WOeNS9v_P7HAJVu6EEt0i

Bitcoin Yorumları, Ethereum Yorumları : https://www.youtube.com/playlist?list=PLuHC9TsdymW8-fU1VljdZx_vG_VZwjjwi

Borsa Yorumları (Endeksler):

Dolar Yorumları ( EURUSD, GBPUSD, USDCAD, USDJPY) :

Yayın içeriği yatırım tavsiyesi değildir, eğitim amaçlıdır.

Gann Teknik Analiz kanalından merhaba. Gümüş yorumları, güncel altın yorumları, dolar yorumları, bist 100 analiz, Bitcoin analizi yanında ethereum analiz, platin yorum ve paladyum yorum da sizler için kanalımda olacak.

#altınyorumları, #gümüşyorumları, #gümüş

By Celil

One thought on “ALTIN GÜMÜŞ YÜKSELİŞ NEREYE UZANIR? ONS ALTIN ONS GÜMÜŞ YORUM (altın yorumları, gümüş yorumları) #SonDakika #Haberler 2022”

Bir Cevap Yazın


Denizli Oto Ekspertiz İnternetten Para Kazanma Ek Gelir Hızlı para kazanma Ek Gelir Kazanma İnternetten Ek Gelir

%d blogcu bunu beğendi: