Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

Altın fiyatları ile ilgili dikkat çeken açıklama: Bir anda yükseldi, 2 gece daha devam ederse… #SonDakika #Haberler 2022

930 Kişi Okudu 13 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

#haber #sondakika #gazete #güçlütürkiye #afyasası #eyt #akp #yks2022 #altın #dolar #euro #piyasa #ertuğrul #rusya #ukrayna #akgençlik #RusyaUkrayna #haber #akp #uzunadam #tsk #receptayyiperdogan #ottoman #rte #akparti #lider #cumhurbaşkanı #reis #asker #dünya

NOT: Sitemizin aylık aldığı tarafik 50.000 civarıdır. Konular altına yorum bırakarak Haber sitemizden yorum backlink alabilirsiniz. Konu ile alakalı olduğu zaman mutlaka onaylarız.

Finans Analisti İslam Memiş, altın fiyatları ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Altın fiyatları yükseliş eğiliminde ve bunun ne kadar devam edeceği merak konusu.

Çin ve ABD arasında yükselen Tayvan gerilimi sonrası piyasaları Haber7’ye yorumlayan Finans Analisti İslam Memiş, piyasalarda manipülasyon yapıldığını söyleyerek ‘insanların dikkatlerini farklı tarafa çekmeye çalışıyorlar’ dedi.

ONS TARAFINDA 55 DOLARLIK YÜKSELİŞ

Tabii söz konusu jeopolitik riskler ve teknik olarak resesyon olduğu için emtia fiyatları altın ve gümüş fiyatları bundan pozitif yönde etkilenmeye devam ediyor. FED kararı öncesinde 1720 dolar seviyesinde olan altının ONS fiyatının şu anda 1775 dolar seviyesinde olduğunu gözlemliyoruz. Burada 55 dolarlık bir değer artışı oldu. Teknik olarak yine 1780 dolar seviyesini direnç seviyesi olarak takip etmeyi sürdürüyoruz. Eğer altın 1780 dolar seviyesinin üzerinde kalıcı olabilirse bu yükselişlerini 1800 dolar seviyesine kadar devam ettirebilir.

2 GECE DAHA SÜRERSE…

Ancak burada dediğim gibi 1780 dolar seviyesinin üzerinde en az 2 gecelik bir kapanış gerçekleştirmesi gerekiyor. Orta ve uzun vadeli baktığımız zaman yine altın fiyatlarını pozitif yönde etkileyecek birçok sebep var. Küresel piyasalarda başta resesyon riskinin fiyatlanacak olması, jeopolitik risklerin biraz daha artacak olması, özellikle İran tarafında, Çin tarafında veya Türkiye-Yunanistan arasındaki gerginlik de emtia tarafını pozitif yönde etkileyebilir.

FED’İN KARARI EMTİALARI ETKİLEYECEK

FED’in faiz kararı beklenen gibi ya da 75 baz puan olmayabilir. Belki 50 baz puanlık bir faiz artırımı olabilir. Bu da emtia fiyatlarını yıl sonuna kadar pozitif yönde etkileyebilir. Bu yıl yine 2000 dolar seviyesinin üstüne bir atak gerçekleşirse sürpriz olmamalı. O yüzden 1750 dolar altındaki rakamların orta ve uzun vade için elinde döviz bulunduran yatırımcısına aslında iyi bir fırsat sunduğunu gözlemliyoruz. Yurt dışı piyasalarda bu hafta enflasyon verilerine odaklandık. Yüzde 79,6 civarında açıklanan enflasyon rakamı var. Yüksek ama piyasanın beklentisinin altında bir rakam açıklandı.

#islammemiş #altın #altınfiyatları

By Caner

Bir Cevap Yazın


Denizli Oto Ekspertiz İnternetten Para Kazanma Ek Gelir Hızlı para kazanma Ek Gelir Kazanma İnternetten Ek Gelir

%d blogcu bunu beğendi: