Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

Altın Fiyatındaki Yükseliş Geçici mi, Kalıcı mı? #SonDakika #Haberler 2022

74 Kişi Okudu 21 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

#haber #sondakika #gazete #güçlütürkiye #afyasası #eyt #akp #yks2022 #altın #dolar #euro #piyasa #ertuğrul #rusya #ukrayna #akgençlik #RusyaUkrayna #haber #akp #uzunadam #tsk #receptayyiperdogan #ottoman #rte #akparti #lider #cumhurbaşkanı #reis #asker #dünya

NOT: Sitemizin aylık aldığı tarafik 50.000 civarıdır. Konular altına yorum bırakarak Haber sitemizden yorum backlink alabilirsiniz. Konu ile alakalı olduğu zaman mutlaka onaylarız.

Altın Fiyatındaki Yükseliş Geçici mi, Kalıcı mı?
Değerli izleyiciler 27 Temmuz Çarşamba akşamı ABD Merkez Bankası (Fed)’in faiz toplantısında beklentilere paralel 75 baz puanlık faiz artışı yapıldı. Politika faizi %2,25-2.50 bandına geçildi. Bu karar sonrası yatırım araçlarında sınırlı bir toparlanma oldu. Ancak Fed Başkanı Powell’ın basın toplantısında “enflasyon artışını önlemek birinci hedefimiz. Daha fazla faiz artışı yapabiliriz ama ekonomik verilerde beklenen iyileşme olmazsa faiz artışını daha sınırlı veya ara verebiliriz” dedi. Bu cümleler sonrasında birçok yatırım aracı fiyatlarında yukarı yönlü bir seyir oluştu. Altın fiyatı da beklentilerim doğrultusunda yükseldi. Şimdi soru şu: Altın fiyatlarındaki yükseliş geçici mi, kalıcı mı ?
Bu sorunun cevabını video yorumumda bulabilirsiniz.

By Halil

2 thoughts on “Altın Fiyatındaki Yükseliş Geçici mi, Kalıcı mı? #SonDakika #Haberler 2022”

Bir Cevap Yazın


Denizli Oto Ekspertiz İnternetten Para Kazanma Ek Gelir Hızlı para kazanma Ek Gelir Kazanma İnternetten Ek Gelir

%d blogcu bunu beğendi: