Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

Altın Fiyatı için BEDAVA Diyen İslam Memiş Uyardı: Enflasyon Daha Yansımadı, Bu Seviye Hayal Olacak #SonDakika #Haberler 2022

2880 Kişi Okudu 63 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

#haber #sondakika #gazete #güçlütürkiye #afyasası #eyt #akp #yks2022 #altın #dolar #euro #piyasa #ertuğrul #rusya #ukrayna #akgençlik #RusyaUkrayna #haber #akp #uzunadam #tsk #receptayyiperdogan #ottoman #rte #akparti #lider #cumhurbaşkanı #reis #asker #dünya

NOT: Sitemizin aylık aldığı tarafik 50.000 civarıdır. Konular altına yorum bırakarak Haber sitemizden yorum backlink alabilirsiniz. Konu ile alakalı olduğu zaman mutlaka onaylarız.

Altın ve dolar/TL kurunda yaşanan oynaklığı değerlendiren altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş yüksek enflasyonun emlak ve gıda krizini körüklediğini ve metropollerden kırsallara göçe zorladığını ifade etti. Önünü net şekilde göremeyen yatırımcıyı ‘’Bu enflasyon karşısında altın ve gümüş ucuz değil, BEDAVA. 40 yılın zirvesini gören enflasyonun piyasaya etkisini görsek bu rakamların hayal olduğunu anlarız’’ değerlendirmesinde bulundu.

Ünlü ekonomist İslam Memiş Cuma günü açıklanacak enflasyon rakamları öncesi TGRT Haber’de emlak ve gıda krizine değindi. İnşaat maliyetleri ile arazi fiyatlarındaki yükselişin açıklanacak yeni paketlerle bir anda düşmesinin hayal olduğunun altını çizen Memiş ‘’Hükümet bu konuda net konuşmalı ve kuralları çizmeli. Aksi halde rant piyasası devam edebilir’’ uyarısında bulundu. Öte yandan İslam Memiş altın yorumu hakkındaki sorulara ‘’Önümüzdeki yıllarda bu fiyatlar hayal olacak’’ cevabını verdi.

TGRT HABER YOUTUBE KANALINA ABONE OLMAK İÇİN
http://bit.ly/TgrtHaberAbone

#islammemiş #dolar #haber

====================================

TGRT HABER TV HAKKINDA:

● Türkiye’nin, haber kanalı olarak, gündem, siyaset, ekonomi, spor, sağlık, kültür, sanat kısacası haber ve habere dair ne varsa son dakika haberleri canlı yayın ile izleyicilere aktarıyoruz. Bilginin, tecrübenin, hızın ayrıcalığıyla haber dünyasındaki yerimizi; haftanın 7 günü 24 saat canlı yayınlarla daha da güçlendiriyoruz.

TGRT HABER TV ULAŞMAK İÇİN
http://www.tgrthaber.com.tr
https://www.facebook.com/tgrthabertv

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Telefon: 0212 454 70 70
Faks : 0212 454 56 56
izleyicitemsilcisi@tgrthaber.com.tr

TGRT HABER TV FREKANS BİLGİLERİ
http://www.tgrthaber.com.tr/frekans

By Metin

Bir Cevap Yazın


Denizli Oto Ekspertiz İnternetten Para Kazanma Ek Gelir Hızlı para kazanma Ek Gelir Kazanma İnternetten Ek Gelir

%d blogcu bunu beğendi: