Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

ALANYA’DA GURBETÇİ AİLEYE BÜYÜK ŞOK! I ‘Pazar esnafı hakaret edip bizi kovdu’ #haber #sondakika #gazete #Şok Haber 2022

118 Kişi Okudu 3 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

Alanya’nın Mahmutlar Mahallesi’nde her cumartesi günü kurulan halk pazarına giden gurbetçi bir aile hayatının şokunu yaşadı. Orhan Taşbilek, isimli vatandaş bir pazar esnafının kendisi ve eşine hakaret edip pazardan kovduğunu iddia etti. Konuya ilişkin sosyal medya üzerinden bir video yayınlayan Taşbilek, yaşananları anlattı.

#alanyahaber #dimtvalanya #dimtv #alanyahaberleri #haber #haberler

haber,son haberler,şok,alsana haber,son dakika haberleri,haberglobal,gündem haberler,haber global,başakçokan,haber global izle,alişan,cansever,sondakika,son dakika,gökhangöz,baharcandan,show tv izle,bahar candan,show tv programları,yelizyeşilmen,benzin,samara,show tv,ukrayna,türkiye,protesto,eceerken,rusya protesto gösterileri,erolköse,show tv didem arslan yılmaz,ebrupolat,global tv,ebru polat,beniiknaet,didem arslan yılmaz,rusya ukrayna canlı

By Kaan

One thought on “ALANYA’DA GURBETÇİ AİLEYE BÜYÜK ŞOK! I ‘Pazar esnafı hakaret edip bizi kovdu’ #SonDakika #Haberler 2022”

Bir Cevap Yazın


Denizli Oto Ekspertiz İnternetten Para Kazanma Ek Gelir Hızlı para kazanma Ek Gelir Kazanma İnternetten Ek Gelir

%d blogcu bunu beğendi: