Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

Adem Asil’e Altın Madalya Getiren Performans! | 19. Akdeniz Oyunları #SonDakika #Haberler 2022

193 Kişi Okudu 5 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

#haber #sondakika #gazete #güçlütürkiye #afyasası #eyt #akp #yks2022 #altın #dolar #euro #piyasa #ertuğrul #rusya #ukrayna #akgençlik #RusyaUkrayna #haber #akp #uzunadam #tsk #receptayyiperdogan #ottoman #rte #akparti #lider #cumhurbaşkanı #reis #asker #dünya

NOT: Sitemizin aylık aldığı tarafik 50.000 civarıdır. Konular altına yorum bırakarak Haber sitemizden yorum backlink alabilirsiniz. Konu ile alakalı olduğu zaman mutlaka onaylarız.

Akdeniz Oyunları’nda Artistik Cimnastik Erkekler Bireysel Genel Tasnif yarışmasında yer aleti, halka aleti, kulplu beygir, paralel bar, atlama masası ve barfikste yarışan Adem Asil, genel tasnifte 84.700 puanla birinci olarak altın madalya kazandı.

19. Akdeniz Oyunları’ndaki altın anların hepsi için 👉 https://youtube.com/playlist?list=PLOhDELOcW7cdzIaiEqmJF1SyvMOqlwccQ

TRT SPOR Yıldız Sosyal Medya Hesapları ⬇️
Twitter: https://twitter.com/trtsporyildiz
Instagram: https://www.instagram.com/trtsporyildiz
Facebook: https://www.facebook.com/trtsporyildiz

# # #

By Zeynep

Bir Cevap Yazın


Denizli Oto Ekspertiz İnternetten Para Kazanma Ek Gelir Hızlı para kazanma Ek Gelir Kazanma İnternetten Ek Gelir

%d blogcu bunu beğendi: