Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

Acil Toplantıda Şok Seçim Kararı Alındı ! #haber #sondakika #gazete #Şok Haber 2022

4788 Kişi Okudu 371 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

#haberler #gündem #sondakika

Türkiye’de son dönemlerde yaşanan ekonomik kriz, barınma problemi ve beraberinde gelen mülteci problemlerinin ardından vatandaş ikiye bölünmüş durumda. Muhalefet ve vatandaş tarafından gelen erken seçim talepleri karşılık bulacak mı? Kulislere iki tarih düştü. Sosyal medyada erken seçime dair tarihler yer alırken vatandaşlar merakla gelecek haberi bekliyor.
İktidar kanadında erken seçim hazırlıkları başladığı iddia edilirken seçimler için gündeme 2 tarih düştü. Dün akşam saatlerinde erken seçim ile ilgili gündeme 6 Kasım 2022 tarihi düşerken bugün ise gelen açıklamalar sonrasında 14 Mayıs 2023 tarihinde de erken seçim olabileceği söyleniyor. Sosyal medyada yer alan bilgi kirlilikleri vatandaşlar tarafından merakla araştırılırken konu ile ilgili siyasi parti üyelerinden açıklamalar gelmeye devam ediyor.
19 Haziran tarihinde resmi sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan CHP üyesi ve parti danışmanı Mücahit Avcı erken seçime dair açıklamalarda bulundu. Şok paylaşım ile birlikte erken seçim için tarih açıklayan Mücahit Avcı kaynaklarının ise düğüne gitmesi beklenen Ak Parti vekillerinin acil olarak toplandığını ifade etti.
19 Haziran Pazar günü akşam 21:53 saatinde Twitter hesabından bu tweeti paylaşan Mücahit Avcı gelen yoğun “kaynak ne?” sorularının ardından aldığı kulis iddialarını kamuoyu ile paylaştı.

Mücahit Avcı gelen yoğun etkileşim sonrasında ise vatandaşın meraklarını giderdi. Buna göre ise “Kaynak soranlar olmuş. AKP’li vekiller bugün gitmeleri gereken düğünlere gitmeyip bu gündemle acil toplandılar.” açıklamasında bulundu.

haber,son haberler,şok,alsana haber,son dakika haberleri,haberglobal,gündem haberler,haber global,başakçokan,haber global izle,alişan,cansever,sondakika,son dakika,gökhangöz,baharcandan,show tv izle,bahar candan,show tv programları,yelizyeşilmen,benzin,samara,show tv,ukrayna,türkiye,protesto,eceerken,rusya protesto gösterileri,erolköse,show tv didem arslan yılmaz,ebrupolat,global tv,ebru polat,beniiknaet,didem arslan yılmaz,rusya ukrayna canlı

By Canan

28 thoughts on “Acil Toplantıda Şok Seçim Kararı Alındı ! #SonDakika #Haberler 2022”
  1. Tayyip seçimi Kasım ayında yapmaz ise, tüm AKP’nin sonu inanılmaz kötü biter diye düşünüyorum..

  2. Bence akp artik milletvekili adayida zor bulur kendine insan adam gibi adamim diyen bu hirsizlar ordusunda adayda olmaz vatan haini alcak oglu alcaklar haric.

  3. düğüne gitmediler diye illa erken seçimmi olacakmış saçma hele ki bu adam hiç güvwenilecek adam değil

  4. 2023 hazirandan önce yapmaz bu iktidar ellerinde 2023 için hazırladıkları şeyler var o yüzden bekliyorlar hala

  5. Söz Veriyorum. söz söz söz Kemal amca Seçimler masa Kemal Çok özledim Kemal seçimler Kemal amca Seçimler Kemal Amcam Seçim Kemal amca

  6. Yaw zaten 2023 de zaten seçim var ne erken seçimi sizde haber mi yaptığınızı sanıyorsunuz. Başlıkla ilgi çekme peşindesiniz.

  7. Erken seçim de olsa fos o aciliyet seçim icindegil halktan gixledjkleri savaş riski toplantisidir boş iş

Bir Cevap Yazın


Denizli Oto Ekspertiz İnternetten Para Kazanma Ek Gelir Hızlı para kazanma Ek Gelir Kazanma İnternetten Ek Gelir

%d blogcu bunu beğendi: