3600 ek gösterge kimleri kapsıyor? Peş peşe açıklama geldi! #pasifgelir 2022, #ekgelir Yeni

#pasifgelir #para #keşfet #ekkazanç #ekgelirkaynağı #girişim #parakazanmak #ekgelir #girişimcilik #gelir #internettenparakazan #parttimeiş #kazançkapısı

Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

873 Kişi Okudu 7 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

Hazine ve Maliye Bakanlığı kamu çalışanlarının refahını arttırmak için gerekli bütçe çalışmasını bitirdi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin ‘3600 ek gösterge kapsamı belirlendi’ açıklamasında bulundu.

Cumhurbaşkanına sunulacak ek gösterge düzenlemesi, Polis, hemşire, din görevlisi ve diğer meslek gruplarındaki kamu personelini kapsayacak.

Hazine ve Maliye Bakanlığı kamu çalışanlarının refahını arttırmak için gerekli bütçe çalışmasını bitirdi. Cumhurbaşkanına sunulacak düzenleme, Polis, hemşire, din görevlisi ve diğer meslek gruplarındaki kamu personelini kapsayacak.

3600 ek gösterge çalışması tamamlandı. Hazine ve Maliye Bakanlığı kamu çalışanlarının refahını arttırmak için gerekli bütçe çalışmasını bitirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sunulacak düzenleme, polis, hemşire, din görevlisi ve diğer meslek gruplarındaki kamu personelini kapsayacak.

EK GÖSTERGE NEDİR?

Ek gösterge, kamu görevlilerinin çalışırken maaşlarını, emekli olduklarında ikramiye ve aylıklarını belirleyen en önemli kalemlerden biri.

Ek gösterge rakamları unvan, hizmet sınıfı ve derecelere göre farklılık gösteriyor. Ek gösterge yükseldikçe emekli aylığı ve emekli ikramiyesi rakamı da yükseliyor.

Kanalımıza Abone Olmak İçin : http://turkuvazvideo.com/32jl9v
Instagram: https://bit.ly/2Vxd8z1
Facebook : https://bit.ly/2cjYHu0

#sabah #memur #3600ekgösterge

3600 ek gösterge kimleri kapsıyor? Peş peşe açıklama geldi! #girişim #parakazanmak #pasifgelir

pasif gelir,pasif gelir nedir,pasif gelir yaratmak,pasif gelir yolları,pasif gelir fikirleri,pasif gelir yatırım,pasif gelir öğrenci,pasif gelir çeşitleri,pasif gelir yöntemleri,pasif gelir kaynakları,pasif gelir kaynağı nedir,pasif gelir ile para kazanmak,öğrenciler için pasif gelir,para kazanma fikirleri,para basma,para kazanmanın yolları,yatırım fonları

By Celil

3 thoughts on “3600 ek gösterge kimleri kapsıyor? Peş peşe açıklama geldi! #pasifgelir 2022, #ekgelir Yeni”
  1. Memurun temmuz zammiyla beraber ortalama maaşı 20.000 olur artık herhalde.EYT ye ortalama3.000maas bağlanacak artık 40yil düşünürsünüz.

Bir Cevap Yazın


Denizli Oto Ekspertiz İnternetten Para Kazanma Ek Gelir Hızlı para kazanma Ek Gelir Kazanma İnternetten Ek Gelir

%d blogcu bunu beğendi: