1. Ana Sayfa
  2. Piyasa Haberleri

2022 Mayıs İlker Şahin ile Astro Trading En Kapsamlı I Altın I Gümüş I Kripto Para Analizi #SonDakika #Haberler 2022

2022 Mayıs İlker Şahin ile Astro Trading En Kapsamlı I Altın I Gümüş I Kripto Para Analizi #SonDakika #Haberler 2022
+ - 0

Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

2022 Mayıs İlker Şahin ile Astro Trading En Kapsamlı I Altın I Gümüş I Kripto Para Analizi #SonDakika #Haberler 2022

691 Kişi Okudu 235 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

#haber #sondakika #gazete #güçlütürkiye #afyasası #eyt #akp #yks2022 #altın #dolar #euro #piyasa #ertuğrul #rusya #ukrayna #akgençlik #RusyaUkrayna #haber #akp #uzunadam #tsk #receptayyiperdogan #ottoman #rte #akparti #lider #cumhurbaşkanı #reis #asker #dünya

NOT: Sitemizin aylık aldığı tarafik 50.000 civarıdır. Konular altına yorum bırakarak Haber sitemizden yorum backlink alabilirsiniz. Konu ile alakalı olduğu zaman mutlaka onaylarız.

#dolar #altin #gumus #bitcoin #kripto #finansalastroloji #astroloji #astrotrading #trading #altcoin #btc #eth #avax #ftm #sol #gala #sand #rose #band
Twitter adresimizin linki►: https://twitter.com/astrolojibakani
—————-👇👇👇——————–👇👇👇——————-👇👇👇——————
Mevcut olan Astro Spoiler grubumuz içerisine zaman ile dahil olan ve teknik bilgisi hiçbir şekilde olmayan, bize ayak bağı olan kişileri barındırması sebebiyle; grubu fesh ediyorum. Yeni grubumuza dahil olmak için şartlar ve hizmetlerimiz aşağıdaki şekildedir. Katılım yapmak isteyen arkadaşlarımız Hülya hanım ile iletişim kurabilirler 0543 297 5530
Grubumuza dahil olmanın şartları: Bu şartlardan asla taviz verilmeyecektir.
►Bizim teknik analiz eğitimlerimize katılım sağlamış olmak.
►Grubun içerisinde adminlerimiz haricinde analiz veya PNL paylaşan kişi gruptan anında uzaklaştırılır.
►Grubun içerisinde fikir beyan eden veya eleştiri sunan her kim olursa olsun anında üyelikten uzaklaştırılır.
►Grubun içinde gereksiz yere muhabbet ederek arkadaşlarının kafasını karıştıran veya rahatsız eden kişi üyelikten anında uzaklaştırılır.
►Üyelikten uzaklaştırma yapılırken kişiye bilgi veya ihtar çekilmez ve kişi daha sonra gruba yeniden dahil edilmez.
►Grubun içinde her bir kişi kendi riskini kendi yönettiğini asla unutmaması gereklidir.
►Grup arkadaşlarımız ile aramızda hiçbir şekilde kar-zarar üzerinden bir ortaklığımız bulunmamaktadır.
Grubumuz içerisindeki aktivite ve hizmetlerimiz
►Grubumuza dahil olan her bir üyemize 365 gün-gün belirtilmiş şekilde astrolojik Türkçe yazılı analiz sağlanır. Bu analiz 1 yıl boyunca her gün kendisi ile ilgili mesaj bilgi astrolojik yorum içermektedir. (kişi konu ile ilgili bize soru sorabilir)
►Grup üyelerimize her ay gün-gün astrolojik kişisel ve kolektif risk analizleri paylaşılır.
►Astrolojik olarak finansal öngörüler yapılır. soru-cevap yapılır.
►Grup üyelerimiz önemli durumlarda canlı yayınlarımıza katılır ve teknik analizler üzerinden gerçekleştirdiğimiz saatler süren durum risk analizlerimizi ürünlerin destek-direnç noktalarını bizzat izleyebilir soru sorabilir. Bu canlı yayınlar ayda kaç kez yapılacağı konusunda net bir durum belli değildir ancak minimum ayda 1 kez kesinlikle yapılacaktır.
►Canlı yayınlarımız Sadece kripto paralar ile ilgili içerik içermez, birçok yatırım içeren konuya değinilecektir.
►Üye arkadaşlarımız anlık gelişme olarak oluşan Aylık, Haftalık, Günlük, 4saat ve 1saatlik grafiklerdeki Al-Sat işlemlerine ait grafik ve destek-direnç noktalarını görsel olarak ulaşabilir. Paylaştığımız grafiklerimiz ile ilgili ses kayıtlarını dinleyebilir.
►Kişilere şu kadar kaldıraç ile şuradan long veya short işlem gir, şurada işlemi sonlandır şeklinde bilgi verilmez. PNL paylaşılmaz, Sadece Al-Sat direnç destek aralıkları belirtilir. kişi kendi riskini kendi yönetmelidir. Kişi bu bilgiler karşısında ne yapacağını iyi bilmeli ve nasibini yönetmelidir. Kaldıraç işlem açmış veya spot marketten alıp satmış kar etmiş veya zarar etmiş. Bu ayrıntı bizi kesinlikle ilgilendirmez. Nasip kişiseldir, herkes kendi riskini ve kasasını kendisi yönetmelidir. Hiçbir üyemiz ile Kar-zarar ortaklığımız bulunmamaktadır.
►Grup sorumlusu ilker şahin dir. Bu ürünü satın aldım şu seviyeden satmayı planlıyorum gibi bir öngörüde bulunabilir. Durumu ses kaydı veya yazılı içerik ile ayrıntılı bilgi olarak paylaşabilir. Böyle bir durum karşısında Seçimler tüm grup üyelerimize aittir. Üye bu bilgi karşısında dilediği şekilde işlem yapmakta özgürdür. Risk ve kar oranı tamamen tüm grup üyelerini kişisel olarak ilgilendirir, herkes kendi risk ve kar ilişkisini kendisi yönetir.
►İlker Şahin gruba dilediği şekilde yeni kural ekleyebilir.
—————-👇👇👇——————–👇👇👇——————-👇👇👇——————
Merhaba, ben İlker ŞAHİN
insanlara astrolojiyi sevdiren ve şaşkınlık içinde düşündüren, bilgi videoları üretiyorum. Astroloji teknikleri ile ilgili bilgi paylaşımlarımın yanında ayrıca, günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları ve aylık burç yorumlarımızı kanalımda bulabilirsiniz. Birde abonelerimize sürpriz olarak kehanet videolarımızda bulunmakta. Kanalımdaki video yayınlarımı kaçırmamak için abone olmayı ve bildirimlerinizi açık tutmayı unutmayın!
Sevgiler 🙂

#ilkerşahin #astroloji #burçyorumları #günlükburçyorumları #haftalıkburçyorumları #aylıkburçyorumları #astrokritik #astrodipnotlar #kriptopara #astrotrading #bitcoinanaliz #btcanaliz #paraanaliz #ekonomi #finans #finansalastroloji

Yazar Hakkında

Gametopya sitesi editörü aynı zamanda tam zamanlı yazılımcı.

Yorum Yap