Referans sistemi ile En çok kazandıran ve üye olduğunuz zaman hemen 5$ veren sisteme kayıt olmak için TIKLAYIN Referansınız olan bir kişi yatırım yaptığında, yatırım miktarının %7‘si kadar kazancınız olacak.

2021 EKİM VE KASIM AYLARINI ÇOK ARAYACAĞIZ | DOLAR YORUM | EKONOMİ YORUM | EKONOMİST YORUM #ekonomi #ekonomihaberleri #enflasyon #benzin #akaryakıt #zam #kriz #faiz haberleri 2022

8955 Kişi Okudu 654 Kişi Beğendi – Sende Beğenebilirsin 🙂

#ekonomi #ekonomihaberleri #enflasyon #benzin #akaryakıt #zam #kriz #faiz

Bakan Nebati açıklamalar yaptı fakat yapılan açıklamalarda gerçekçi çözümler yok, sadece ümit etmek var, ekonomi ümitle umutla yönetilmez, matematikle ve gerçekçi ekonomik reformlarla yönetilir ve piyasalar o zaman karşılık verir. Ne yazık ki o açıklamaları okuduktan sonra 2021 Ekim ve Kasım aylarını çok arayacağımızı net olarak söyleyebilirim. Hem dolar seviyesinde hem de enflasyon rakamlarında. Sizler adına Ebru Güngör sordu ben de yanıtladım. İyi seyirler.
👉👉👉 https://ekonist.com/
👉👉👉 https://twitter.com/Ekonist1
👉👉👉 https://www.facebook.com/Ekonist-102686828736829
👉👉👉 https://www.linkedin.com/in/ekonist-ekonomi-083248212/
👉👉👉 https://twitter.com/bayrambasarany1
👉👉👉 https://twitter.com/ebrugungorgul
#Podcast üzerinden dinlemek isteyenler için hesaplarımız
Apple podcast kanalımız
👉👉👉 https://podcasts.apple.com/us/podcast/ebru-g%C3%BCng%C3%B6r-ekonomi/id1618767428
Spotify podcast kanalımız
👉👉👉 https://open.spotify.com/show/2sBOdpWiD9SmedUHrdMMRf?si=3d3f4ae1cdd645d9

Önemli not: Kanalımızdaki hiçbir video bir yatırım tavsiyesi değildir!
ekonomi, ekonomist yorum, dolar yorum, ekonomi yorum, ekonomi haberleri, ekonomi son dakika, altın yorum, ekonomi nereye, ekonomi gündemi, ekonomi analiz, ekonomi bülten, ekonomi gündem, ekonomi yorumları, ekonomist, mesele ekonomi, ons altın yorum, ons altın yorumu, ekonomi yorumları son dakika, ekonomi 2020, ekonomi yönetimi, ekonomi haber, türkiye ekonomisi, ekonomi videoları
#dolar, #ekonomiyorum, #ekonomist,

By Kaan

20 thoughts on “2021 EKİM VE KASIM AYLARINI ÇOK ARAYACAĞIZ | DOLAR YORUM | EKONOMİ YORUM | EKONOMİST YORUM #SonDakika #Haberler 2022”
 1. Enflasyon, stagflasyon, Resesyon, mutlak üstünlük teorisi, GİNİ katsayısındaki artışla talep eğrisinin sağa kayması ve fiyat belirsizliği;

  Arkadaşlar piyasadaki fiyat oluşumları, satın alma gücü değişimleri ve bankalardan istenen kredilerin artış nedenleri dolayısı işe finansal sistemde batık kredi artışı ve bankacılık krizinin ayak sesleri başlaması kaçınılmaz görünüyor.

  Çünkü; Aralık ayında 200.000 TL olan arabalar şu an 500.000 TL oldu ancak 200.000 TL olan dolarımız halen 200.000 olması nasıl açıklanabilir? Sıfır araç fiyatını aşan araç fiyatları, dana’ya giren gibi 5/6 ortaklı alınıp, üzerine kâr konup aynı gün satılan araçlar, ve araç piyasasını altüst edip şişiren bu vatandaşlara duyarsız bi ticaret bakanlığı, bize söylemek istedikleri; siz enayisiniz, ama biz akıllıyız mı, araç almak isteyenlere.
  Sırf bu araçlara gerçekten ihtiyacı olanların, alabilmek uğruna bankalardan artan kredi istekleri dolayısıyla, ödeyemeyeceği kredilere bu fırsatçı 5/6 kişi dana’ya girer gibi araba al/sat yapan insanlar yüzünden, girmeleri, ve buna göz yuman bi hükümet.

  Not: Uzay’a gidiyorsak bu dana’ya girer gibi araba alan 5/6 kişili çeteleri gönderelim. İçinde bulunduğumuz boyutları aşıyor onlar, biz aptalız onlar akıllı, devlet denen bi yaptırım organı yoksa bunlara, uzaya gitmeden önce dünyaya inelim, yeryüzünde yeterince uzaylı kafalı süper zekalı var.

 2. Enflasyon düşecekmiş, enflasyon bunların işine geliyor, adam camii İMAMI GİBİ konuşuyor, İNŞALLAH, maşallah, ELHAMDULİLLAH, amin, çok şükür enflasyon düşecek diyor, gidin camii de vaaz verin siz, BİZE MASAL ANLATMAYIN…

 3. Yani merak ediyorum moderatör hanım, başka konuğunuz yok mu? 😂 şikayetçi değilim ama ne zaman açsam bu bey:)

 4. Abicim adamın kaybetmesinden ziyade asıl sorun hala 100 de 30 oy alması bu adam gitsede ben bu kadar meczubu napacam hangi birine anlatacam jet fadılı çiftlik bankı thodeksi fetullahı deniz fenerini kombassanı ihlası ensarı türgevi çocuk tecavüzlerini satılan limanları açılan abd üstlerini kapatılan fabrikaları nasıl anlatacam abi sömürgeyi din diye yutmuş bu topluma yaşadığı dinin din olmadığını sahtekarların ekmek parasının bu uydurulmuş din olduğunu neyi nasıl anlatacam hala bu oran varsa batsın yıkılsın abi biz her türlü sürünüyoruz herkes sürünsün onlarda sürünsün!!!

 5. Türk Lirası bir gaza basıyor bir frene sonuç motor yandı. Yahu şu ekonomiden anlayan bir bakan yok mu? Naci gelmişti adamcağız Doları 5-6 ya indireceğim dedi adamı gönderdiler. Valla çıldırmak üzereyiz…

 6. Emeğiniz daim olsun. Bayram hocam .verin bu kardeşinize 2023 te oyunuzu bakın enflasyon nasıl düşecek görün…🤔 Yok yanlış oldu. Bunu 2018 de söylemiştik………..?

 7. Barınma krizi geliyor insanlar sokaklarda kalacak en önemli konu bu bence gençler evlenemiyor kiralar almış başını gitmiş

 8. Hocam 43 yaşındayım bunların yüzünden greencard a başvurdum bu yıl ÇIKTI inşallah seneye yokum buralarda…

Bir Cevap Yazın


Denizli Oto Ekspertiz İnternetten Para Kazanma Ek Gelir Hızlı para kazanma Ek Gelir Kazanma İnternetten Ek Gelir

%d blogcu bunu beğendi: